İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

75 Gb Alan , 600 Gb bw + + + Hosting

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servage ın 3-4 ayda bir Alan+ Bw hakkımızı arttırdığını ve bu yakınlarda tekrar artış beklediğimi başka başlıklarda yazmıştım Beklenen oldu

75 Gb Alan ( ref imle alırsanız 77,5 Gb alacaksınız )
600 - 620 Gb Bw ( Servage da yeni bir uygulma Bw günlük hesaplanıyor 31 çeken aylarda 620 Gb hakkınız var Fakat hem iyi hem kötü sayılabilecek bu özellik Bw aşımınız durumunda siteniz, günlük değil saat veya dakikalık kesinti ile geri geliyor.

Eğer 1 yıllık alırsanız (.eu dahil ) bir domain i free tescil ederken , hostinginiz 14 aylık açılıyor.

Sınırsız subdomain, sınırsız Ftp account, 1000 Mysql db

Panel kendi yazılımları Plesk ve CPanel den çok daha kullanışlı. Mailing Listleriniz yollanıyor, File server olarak kullanabiliyorsunuz.

Pek çok değişik konuda yazıştığım için sorunuz varsa cevaplayabilir veya bilmediğim bir konu ise ticket atabilirim. ( Ticket sistemi gecenin 4 ünde bile sektirmeden cevaplanıyor. )

Ref imi kullanırsanız hem kendinize hem bana kazandıracaksınız.
Ref hanesine CUST16018 yazmanız veya alırken
http://www.servage.net/?coupon=cust16018 linkini kullanmanız bunun için yeterli ;)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten kaliteli bir hizmet vermekteler tavsiye edilir...

Ref konusunda benim refimden de alım yapacak arkadaşlar olursa aynı özelliklere sahip olacaklar tercih edenlere şimdiden teşekkürler aşağıdaki linkten giriş yapabilirsiniz ...

http://www.servage.net/?coupon=cust16732

TAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiatının aylık 7,5 Eu olduğunu ve alan kapasitesinin hergün 2-3 mb ayrıca arttığını yazmayı unutmuşum ;)

B

Baria

Misafir
Beyler isteyene hosting imi satabilirim 2 hafta oldu alalı. 6 aylık parasını vermiştim.normal 6 aylık fiyatı 75 ytl bende 40 ytl veriyorum. accountumu. isteyen olursa mesaj atsın.

nedeni: dedicated alıcagım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi