İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 8 Adet C Class Ip Site Toplam Farklı Ipler PR 0-1-2-3-4 >>20 Adet Site

capacino

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
8 Adet C Class Ip Site Toplam Farklı Ipler PR 0-1-2-3-4 >>20 Adet Site + 10 Forum Tanıtım 90 TL!!!

Sitelerin içeriği Kadın, Moda, Magazin, Tasarım, Haber, Oyun, Film, Teknoloji, Bilgisayar, Blog, Yemek Tarifleri, Portal, Turizm Siteleridir. Sitelerden alınan yazılar kalıcıdır.

Sitelerin arasında devamlı ilgilenilen, adsenseli devamlı güncel hitli alexası 290k TR 5K sitede bulunmaktadır.

PR değerleri 0-1-2-3-4 arasında değişmektedir. Alexa durumları geneli 1 Milyon civarı ve altı sitelerdir.

Seo hostingte 8 adet C Class ıplerde barınan sitelerin içeriği moda, magazin, yemek tarifleri, turizm, teknoloji, bilgisayar siteleridir.

Sitelerde tanıtım yazılarının yanında 10 adet büyük tanınmış PR 1-2-3-4-5 forum sitelerinden yazılarınız yayınlanacaktır. ( İsteğe Bağlı )

NOT: İstediğiniz sitelerden tekli olarakta yazı ve backlink alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5