İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 Farklı Dilde Çalışma Sistemi ve Kazanc!

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar , kendim için oluşturmuş olduğum ve youtube + googlede en çok araştırılan ve en çok izlenip = kazandıran 7 dilde oluşturduğum çalışma stilini satıyorum.

Yüklenecek tüm içerikler tamamen filmlere ait olmaktadir , size kaynak değil çalışma sistemini sunuyorum ; İçerik olarak içerisinde etiket , açıklama dan oluşan 8 dil dosyasını yüklediğiniz filmlere , çizgi filmlere uyarlayarak kazanç kapınız daha da artabilir.

Fiyat : 100 TL
Ödeme şekilleri : Enpara , Webmoney , Paypal
İletişim : Amon.Official ( skype )

Youtube birinci çıkarma taktiğinide yanında ek olarak alan kişiye : 150 TLye verilecektir sistem. İkisi bir olunca samanlik seyran olup kazanclarınızı arttırabilirsiniz.

8 Farklı Dilde Çalışılmış : AÇIKLAMA , ETİKET , İÇERİK olarak %100 KAZANC SAĞLAYABİLECEĞİNİZ SİSTEM

* Portekizce
* İspanyolca
* Fransızca
* Tai'ce
* Korece
* Phimce
* Calyce
* Almanca

vEo4dz.png

Aşşağıdaki kanal istatistiklerinden örnekler :

pgqWln.png

g5z3GL.png

XBZEpo.png

QRoDdg.png

nA3ZJl.png

gk1pQL.png

yPZ1Ra.png

aogdNQ.png

yPa5lM.png

q4vMzD.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi