İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8 yıllık sitem nasıl bir ceza almış olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar.

8 Yıllık açtığım portal sitem artık çok kötü durumlarda her türlü iyileştirmeyi denesemde bir türlü eski yükselişini yakalayamadı. Gün geçtikçe düşmekte.

www.sanalgundem.com adresim web sitemde içerik kople degiştirdim yenei bir içerikle ama yine düşüşte sitemin aldıgı ceza nedir nasıl cıkar.

fikirleri olan yazmasını istiyorum..

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site gecen yaz bir portal sitesi iken simdi TV izleme ve radyo dinleme sitesine donusmus. Dususun basladigi tarih ile icerik degisim tarihi yakin mi birbirine?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
içerikte değişiklik oluyorsa 20 yıllık olsa da dalgalanma olacaktır, ki sitenizin önceki durumu tamamen farklı imiş.

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Icerigi degistirdiysen boyle olmasi cok normal. Eski icerigin silinecek sonra yeni icerigin index alicak buda uzun zaman demektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5