İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

8000 Hitim var ama para kazanamıyorum

I

InceleNet

Misafir
tekil 8000 hitim var. ama kimse relamlara tıklamıyor ve bazı reklamar bazen çıkıyor bazen yerinde hiçbirşey çıkmıyor neden olabilir? 8000 kişiden 1000 tanesine tıklatabilsem baya bir para yapar. şuan günlük 1dolar civarı para kazanamıyorum desem yeridir.önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim.

P

Pco

Misafir
hitin dedigin kadar deyildir belkide.

reklamı ''Üyelerimize Özel Bölümlerimiz '' yerine koyarsan daha cok tıklanır sanıyorum.

I

InceleNet

Misafir
hemen onun altında banner var googleın bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.neden olur bu olay?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu forumda defalarca tartışıldı.arama yaparak bilgi alabilirsin.ben yine de özet 1-2 şey yazacağım..

reklam için ayrı bir block açıp ziyaretçilerinin reklamlarına tıklamasını beklemiyorsun umarım :)
reklamları içeriklerin içine sakla.arka planla aynı renkte olsun.dikkat çekici olsun.yani siteye giren ziyaretçi "aa bu da ne.bi tıklayayım" diyebilsin.
forum sitesi olduğundan gösterim ve tıklama oranları arasında büyük fark olacağından,oran düşeceğinden kazancın düşük olacaktır.belirli yerlere koyabilirsin reklamı.mesela özel mesaj bölümü ya da ne bileyim..sadece foruma mesaj yazarken falan çıkartabilirsin reklamı...

benden bu kadar.forumda arama yaparsan daha iyi bilgilere ulaşabilirsin.
iyi çalışmalar..

I

InceleNet

Misafir
teşekkürler.peki reklamların çıkmamasına ne diyebilirsin? bak üyelere özel bölümün altında kocaman bir banner var googleın bazen çıkıyor bazen çıkmıyor.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%12.5 lik tıklama oranı nerde görülmüş. bu oran %1-3 arasıdır normal sitelerde. yani reklama tıklamayı millete dayatmayan sitelerde.

eh 80-100 tıklama olursa site kalitesine göre çıkacak reklam da değişir ve 3-5$ getirir sende çıkan reklamlar.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yabancı forumlarda gördüm adamın hiti 30.000 bugün 10$yaptım diye seviniyordu.her sitenin içerigi adsense den para kazanmaya uygun olmaya bilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5