İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80630 script satan kimdi?

N

n0kta

Misafir
böyle ayrı gayrı yollayacağınıza bu post altına link verseydiniz ya. :D

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bu script bendede var ama bilmeniz gereken 2 sey var öncelikle kurulumu bilmeniz gerekir birde kurulumda lisans istiyor ve lisansta 260 $ dı sanırım tam bilmiorum

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
n0kta' Alıntı:
böyle ayrı gayrı yollayacağınıza bu post altına link verseydiniz ya. :D

Oncekilerde oyle yardimci olmustum ihtiyaci olan herkes kullansin diye ama bazilari cikip kirici cvplar yazdi. Bahane xx dosya vermek yasakmis. Kendileri aynilarini parayla satiyorya millete o yuzden :) Ben iyinetin serverina atmiyorumki rapide atiyorum o da ayri bi konu :) Ben burayi script manyagi yapardim ama malesef acilan her konu polemik oluyor burda artik :(
Biri bi konu aciyor arkasindan 2-3 kisi birbirine laf atmaya basliyor konu konusundan sapiyor adam istedigi yanitlari alamiyor herkesin kavgasindan.

Diger isteyen arkadaslar sizinde ozelinize gonderdim kolay gelsin..

T

turka

Misafir
GreeNEyeS' Alıntı:
Oncekilerde oyle yardimci olmustum ihtiyaci olan herkes kullansin diye ama bazilari cikip kirici cvplar yazdi. Bahane xx dosya vermek yasakmis. Kendileri aynilarini parayla satiyorya millete o yuzden :)

adam emek verir yazar aynı fiyata veya fazlasına satar :) ama sen onu bedavaya verirsen ne senin verdiğini yazan nede başkasının yazdığı $ değeri görür burdan anlıyoruzki sen kod yazmıyorsun. tepki görürsün çünkü burda birçok kişi senin emek vermeden bedavaya verdiğin şeyleri yazarak para kazanıyor.

evet iyinette eskiden war-ez kabul edilemezdi. tıpkı o dönemlerde paradan çok bilgi paylaşımı olduğu gibi buda değişti.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
turka cvp icin tsk. Ama ben bu xxleri parayla verenlere soyledim. Arkadas zaten bunun clonesini istemis. Boyle sagda solda dolasan scriptleri ozele gel ucuza veririm vs. gibi seyler icindi sozum. Yoksa kodlayanlara saygimiz sonsuz kodlamak bambaska bir emek bunu en iyi biz anlariz. Bana yazanlar html bile bilmeyen kisilerdi ;) Baya once olan bi olayi anlattim sadece. Yanlis anlasildiysa ozur dilerim.
Saygilar..

E

"ens"

Misafir
80630.com

Traffic Rank for 80630.com: 6,468

uslanmaz gereksiz dedigin sitenin durumu budur...
hem gereksiz dedigin siteye uye ol sonra gel bana uye olabildim de ben sana 100€ vericem...

not: bilip bilmeden konusanlar gereksiz olan seyleri yapanlaridir...!

iyi calismalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5