İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

80630 Yazılımı Satılık!

M

murme

Misafir
sen adamları kandır burda olmuo böle lahmacums.comda cok dandik bi site bence hiçbişi yok flash bilmiyenlere güsel gözükebilir.template monsterdan alinti olabilir ayrica arastirmadim ama öle duruo
http://www.nepiva.co.uk/shopping/ bu sitenin tasarımıda bize ait teba nın intiltere için yaptigi marka calismasi icin yapilmiş bir site

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"arastirmadim ama öle duruo" cumlesini kuran birinin bence butur bir yorum yapmaya hakki yok...

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar. Farkındamısınız bilmiyorum. Tasarımı satılıyor diye birşey görüyormusunuz başlıkta ? Script satılıktır. Ve tamamen xkare'ye aittir. Herzaman olduğu gibi buraya gelip çamur atıcak arkadaşlar var. Eğer ilgilenenler gelip birebir bizimle görüşebilir..

M

murme

Misafir
nasil sana ait kanitla biyerden bulup içine 2 title yazıp bende derim bu script bana ait ne var şimdi bunda ben kimseye çamur falan atmiyorum eger öle bi script olsa elinde kendin yapsan sitende falan satarsın fatura falan kesersin yani bence hiç inandırıcı degilsin beni güldürme

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) sana söz bulamıyorum. Herkesi kendin gibi sanma. Burada suçladığın şeye dikkat et. Beni, Bizi ve scriptlerimizi buradaki çoğu insan bilir. Bunun yapım aşamasını vs'sini. Önce araştır ondan sonra gel. Burada bir konuda emeğim var ve emeğimi kimseye laf ettirmem. İster inan ister inanma git başka bir topic'te anlat derdini.

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tartışma çıkarmak için yer mi arıyorsunuz ? Artık tartışma olmayan bir konu başlığı göremeyecek miyiz?

Lütfen ortamı germeye çalışmayın ve buraya bişeyler öğrenmek ve paylaşmak için gelen arkadaşları engellemeyin!

M

murme

Misafir
ben tartışmak istemiorum kanıtla lafı degiştirme kendin bilirsin tamam bundan başka bişi yazmicam bu konuya paylaşım bölümünde satış yapio arkadaşlar Majectic Sence biri bişi mi ögrenio bu başlilktan

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) dostum majestik'e de sorabilirsin kime ait olduğunu ok ? önce araştır ondan sonra suçla ok. Benim sorunum yok. Majestik özür kendimi tutamadım ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare nindir script, ben kendisini tanımasam da takip ediyorum. murme, ayrıca sen bu internette telif hakkı olayına fena takmışın. yazımı "çaldığında" da kanıtla demiştin. başka şey öğretmediler mi sana. insanlara çamur atmaktan ziyade, onlardan iyisini yapmaya çalışsan hakkında daha hayırlı olur diye düşünüyorum. bu forumda boşuna gerginlik çıkarmanın anlamı yok.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canım kardeşim. git problemini vuduu ile çöz. buranın konusuyla alakası yok. tasarım satılık değil anlamıyormusun hala. Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. Git diyorum başka topice hala konuşuyorsun. Özel mesaj at arkadaşa problemin neyse çöz burada bununla ilgili konuşma !

M

murme

Misafir
tasarım için çok ii demiştin onun icin yazdim bunu ayrica burda satiş yapamassın gidip alış satış bölümüne aç bu konuyu bence

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
tasarım için çok ii demiştin onun icin yazdim bunu ayrica burda satiş yapamassın gidip alış satış bölümüne aç bu konuyu bence

dostum. dikkatli oku geridekileri ben tasarım ne zaman iyi demişim ? ben o tasarımla ilgili bi laf ettim mi. Satış olayını yapamazmışım sana mı sormamız gerek ilk önce ? ya senin niyetin ne söylermisin ? onu söyle ona göre davranalım... (bu topiğide kilitleseniz. tadı kaçtı iyice.)

T

tartis.net

Misafir
boş konusuyonuz boşş bişeyler satmaya calısmayın
80630 u freelancerin birisi
phpbbnin üzerindeki invite modulunu ekleyip kısa bi kodlama süreciyle yapıp develop etmişler geliştikce yok yani bunda abartacak bişey
ucuk kacık fiyatlar dönüyor sagda solda
sacmalamayın derim bin kişiye dagıtılacak script icinde o kadar para istenmez
2000 $ a shop scripti yapıyoruz suan biz altına imza attık kodlar hjic bir yerde kullanılmayacak diye
varsa oyle scriptiniz isteyin o parayı ama insanların hepsine tek tip siteyi satmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi