İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

850 $ civarı paypal lazım.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Çok yakın bir arkadaşım 2 adet vbulletin lisans ve 4 tane falan vb seo lisans alıcak yaklaşık 830-850 $ civarı bir paypal almak istiyor. Ve lisans alımında kendisine yardımcı olucak güvenilir arkadaş arıyorum.

X

Xman

Misafir
80 usd kadar pp verebilirim ama lisans işlemlerini bilmiyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Merhaba,
Bir hatırlatma yapayım.
Başkasının hesabı ile ödeyip internetten herhangi bir yazılım almayın.
Bu kart veya hesap sahipleri daha sonra ürünlerin lisanslarını veya kullanım haklarını kendilerine geçirebilirler.
Lütfen dikkat edin.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
valla onu bilmiyorumda aynı arkadaş daha önce biriyle alışveriş yaptı sorun çıkmadı ve tekrar yapmak istiyor.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben o arkadaşınızı bilmiyorum,size sadece uyarıda bulunmak istedim.
Örneğin benim kredi kartımla veya paypal,egold,moneybookers hesabımla yapacağınız herhangi bir alışveriş sonucunda alacağınız ürün üzerinde hak iddia edebilirim.
Mesela lisans alacağım diyorsunuz,ben bu lisansın kullanım haklarını sizden alabilirim.
Demek istediğimi anladınız sanırım.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
o zaman söyliyim kendisine paypal hesabı acıp kredı kartından aktarsın en mantıklısı bu sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5