9 adımda yabancı dilde makale yazma

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
14 Eylül 2011
Mesajlar
123
Reaction score
0
9 adımda yabancı dilde makale yazma

Bugün sizlerle bazı sitelerim için kullanmış olduğum, 9 adımda yabancı dilde makale yazma daha doğrusu çok basit olarak yabancı dilde makaleler, araştırma yazıları, pazarlama içeirkleri vs aklınıza ne gelirse; Sınırsız Eşsiz ve Okunabilir makaleleri nasıl ürettiğimi paylaşmak istiyorum.

İster ingilizce ister almanca isterseniz de hangi dil aklınıza gelirse o dilde makaleler yazarak, siteler açıp adsense, ürün pazarlama, satış ortaklığı vs para kazanmanızı sağlayacak bir makale hazırladım. Burada anlattığım basit taktiği uygulayarak ve daha önce wordpress seo, backlink, anında indez gibi yazdığım konularda ki taktikleri uygulayarak para kazanmaya başlayacaksınız.

9 adımda yabancı dilde makale yazma

Yabancı dilde makale yazmak çok zor bir iş değil aslında. Ve bunun için yabancı dil bilmenize de gerek yok. Anlatacağım yöntemi, medium / Tumblr, Reddit, Social Media, veya web sitenize makale yazmak için kullanabilirsiniz, hatta habancı blog ve forumlarda üyelerin sorularına aklınıza gelen herhangi bir şeye cevap verebilirsiniz.
Hatta bu yöntemle kız arkadaş bile yapabilirsiniz kendinize.
smile.png


Bu konuda anlattığım yöntemlerle sadece eşsiz makale üretmiyoruz - Okunabilir de olacak. Ve en iyi yanı, bunu ihtiyaç duyduğunuz anda sınırsızca yapabileceksiniz.
Öyleyse başlayalım:

2. - Google çeviri ile yabancı dilde makale nasıl yazılır?

Şimdi bu taktiklerle, "Nasıl Kilo Verilir" makalesi oluşturacağız.
Google çeviri ile makale yazmak için Google Translate'e git
Sol tarafa "Nasıl Kilo Verilir" yazın ve istediğiniz herhangi bir dilde tercüme edin. ör: Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hırvatça vb.

2. - İstediğiniz dilde Google'da arama yapın.

Genelde ingilizce makale yazma üzerine yoğunlaşıyor herkes ama başka dillerde de gogle'nin mükemmel çeviri yaptığını bizzat biliyorum. Onun için başka dillere yönelmekte fayda olabilir.

3. - Şimdi "Farenize Sağ Tıklayın" ve "İngilizceye Çevir" i seçin

4. - İstediğiniz herhangi bir web sitesine gidin.

5. - Farenize tekrar sağ tıklayın ve "İngilizceye Çevir" e tıklayın

6. - Makaleyi yeniden yazmak


Makaleyi bir Not Defterine veya Word dosyasına kopyalayın. Makaleyi Yeniden Yazmak için QuilBot'a gidin (Bu, yüksek Doğruluklu harika bir çeviri aracıdır)
Ücretsiz sürümle, bir seferde 500 Karakteri Yeniden Yazabilirsiniz. İlk 500 Karakterinizi koyun ve "Quil It" e basın (Eğer sonucu beğenmezseniz, tekrar İsteyebilirsiniz)
Sonra, sonraki 500 karakter vb. Bu şekilde makalenizin tamamını yeniden yazabilirsiniz.

7. - Maklenin benzersizliğini kontrol etme

Makalenizi yeniden yazarken, içeriğin benzersizliğini kontrol etmek için PLAGIARISM CHECKER'a gidin
Makalenizin tamamını kopyalayıp kontrol kutusuna yapıştırın ve "Check Plagiarizm" i tıklayın
Sonucu kontrol ettikten sonra% 100 Benzersiz Makale aldık.

8 - İçeriğin okunabilirliğini kontrol etmek

Şimdi Eşsiz Makalenizi kopyalayın ve Hemingway Uygulamasına gidin! İçeriğin okunabilirliğini kontrol etmek önemlidir.Makaleyi Hemingway Uygulamasının kutusuna yapıştırın ve makaleniz hakkında ki bir puanınızı görün.
Makalenin okunabilirliğini kontrol etmek[/caption]Bu durumda 7 puan aldık ve iyi görünüyor.
300515191.gif
Notunuzdan memnun değilseniz, bold italik işaretli, renkli yerlerde değiştirme yaparak makaleyi düzenleyebilir ve puanınızı yükseltebilirsiniz.

9 - Makalenizi Grammarly ile kontrol edin

Makalenizi Grammarly ile kontrol edin, eğer varsa gramer hatalarını düzeltir. Ayrıca Grammarly Browser Extension'ı yüklemelisiniz, yazarken gramerinizi otomatik olarak düzeltir. Ayrıca tarayıcınıza grammrly eklentilerini kurarak işinizi biraz daha kolaylaştırmanız da mümkün. Grammarly Chrome Tarayıcı Uzantısı. - Grammarly Firefox Tarayıcı Uzantısı

Bütün bunları sıkıntısız olarak kolay bir şekilde herkes yapabilir ve 9 adımda yabancı dilde makale yazma taktiklerini kullanarak benzersiz ve okunabilir makaleleri yayınlayarak her türlü hit alabilir para kazanabilir vs. Bütün adımları uyguladıktan sonra, benzersiz makale için bir daha asla herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
2996195093.gif


Ayrıca smmry.com'u kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Makalenizi sizin için özetleyecek !! Böylelikle yabancı dil bilmeseniz bile seo'ya uygun ve eşsiz makaleniz hazır. Yabancı dilde makale yazmak veya yazdırmak için bir kuruş bile ödemenize gerek kalmadı.


Burada anlatılanların haricinde yabancı dilde makale yazmanın bir çok yolu var aslında. Sizde araştırmalarınızı biraz daha genişletip farklı yollar bulabilirsiniz.
Hepsi bu kadar. Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.... Umarım yardımcı olur !! İyi günler

Alıntıdır.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Bu teknikler ile siteniz için hazırladığınız tanıtım yazılarını da yabancı dillere çevirip yabancı forum ve site tanıtımı yapan yerlerde sitenizin tanıtımını bol bol yapabilir ve alexa global rankınızı müthiş düzeyde düşürebilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst