İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 900 Adet ZD TRBacklik 5 TL ve 2 Alana 1 Bedava Ziyaretçi Defteri Program Fiyatı 25 TL

GuNGoR35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi gov.tr - edu.tr - bel.tr - k12.tr ve daha farklı uzantılılı Ziyaretçi Defterlerine Sitenizi Ekliyoruz.

Peki Bu benim Ne işime yarayacak diye soruyorsanız Açıklayalım.

Trustrank = Kaliteli Site.

Sitelerinizin İndex alması hızlanacak. ve En Önemlisi Siteleriniz Çeviri'den kurtulacak !

Siteleniz 280-310 site arası ekleniyor..

2 Adet ÇAlışma Ücreti 5 TL ve 1 adet Çalışma BİZDEN...

Bu kampanya Bitmiştir. Yeniden 1+1 Kampanyamız başlamıştır.

Ödeme : Şans Oyunları , Akbank , İşbank ,

[HIGHLIGHT]Normal Satış Fiyatları İçin Diğer Konularıma Bakabilirsiniz.[/HIGHLIGHT]

http://www.r10.net/sosyal-link-bors...-tr-edu-tr-uzantili-kaliteli-backlinkler.html

[HIGHLIGHT]Piyasa Fiyatının Yarısına Çalışmalarda Kullandığımız Ziyaretçi Defteri Programına Sahip Olabilirsiniz.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT]ARTIK PROGRAMIN SON SÜRÜMÜNÜ SATIYORUM...![/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT]

1vgrd.png

[HIGHLIGHT]Program Ödeme Seçenekleri : Şans Oyunları , Akbank , İşbank ve SanalPazar Üzerinden Kredi Kartı Seçeneği.[/HIGHLIGHT]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5