İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

91 gösterim 0 tık 0,01$

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar daha önce gösterime (çok gösterime) az da olsa para verdiği konusu açılmıştı ama bu gün bir sitemde başlıkta olduğu gibi 91 gösterim 0 tık 0,01$ verdi. Sizde de arada sırada oluyormu (bende ilk defa oldu) yoksa google yeni bir strateji mi belirliyor?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Olabiliyor böyle şeyler, bazen tıklama sayıları daha sonradan ekleniyor yada gösterimlere para ödüyor...

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords de 2 adet reklam seceneği vardır, tık başı ve 1000 gösterim başı. bazı müşteriler gösterim başı ücret ödüyor ve reklamını vereceği site ile ilgili birsürü site ekleyebiliyorlar panellerinden, muhtemelen bu sitelerin arasında seninde siten vardır. gösterim başına ücret alıyorsundur.

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de geçen hafta 1 tık var ama 0 dolar almışım :)

adam hayrına tıkladı heralde ama gelir olmadı. resmen 1 tıklamaya 0 dolar vermiş. yanı tıklamasıyla tıklamaması arasında hiç bir fark yok gibi bişey.

googleye akıl sır ermez...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler... genelde ben de böyle reklam veriyorum ama benim sitenin başına geleceği aklıma gelmemişti.

adwords de 2 adet reklam seceneği vardır, tık başı ve 1000 gösterim başı. bazı müşteriler gösterim başı ücret ödüyor ve reklamını vereceği site ile ilgili birsürü site ekleyebiliyorlar panellerinden, muhtemelen bu sitelerin arasında seninde siten vardır. gösterim başına ücret alıyorsundur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5