İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

94'lük nineye taciz

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İnsanlar insan olmaktan çıkıp ne olduğu belli olamayan bir noktaya kayıyor.
Allah sonumuzu hayır etsin...

İzmir'in Konak ilçesi Çennetçeşme semtinde, belden aşağışı felçli, yalnız yaşayan 94 yaşındaki kadına, torunu yaşındaki bir kişinin tecavüz etmeye yeltendiği iddia edildi. Zanlının, M.O.´nun üzerindeki elbiseleri ve iç çamaşırları zorla çıkardığı, bağırmaması için ağzını yastıkla kapattığı, çenesine yumruk attığı belirtildi.

Olay, dün (pazar) saat 21.30 sıralarında 3991/8 sokak 8 numaradaki evin ikinci katında meydana geldi. İşsiz ve alkollü olan İ.K., birçok kez evlerine gelerek yemeğini yediği, belden aşağı tutmayan ve yalnız yaşayan 94 yaşındaki M.O.´nun evine geldi.

BEN SENİN NİNEN YAŞINDAYIM

Yaşlı kadının torununun arkadaşı olduğu belirtilen İ.K. İddiaya göre, M.O´nun elbiselerini zorla çıkarmak istedi. Savunmasız talihsiz kadının bağırmaması için ağzını yastıkla kapatan ve çenesine yumruk atan İ.K. tecavüz etmek istedi. Yaşlı kadının, ``Evladım yapma. Ben senin ninen yaşındayım. Bana bir şey yapmazsan sana para veririm. Lütfen yapma'' diyerek yalvardığı öğrenilen İ.K. vazgeçmedi. Ağzını yastıkla kapattıktan sonra çenesine ve yüzüne yumruk attı. M.O.´nun Bütün yalvarmalarına rağmen vazgeçmeyen zanlı, yaşlı kadının üzerindeki elbiseleri çıkarmaya başladı.

KADINDA DARP İZLERİ

Bir ara yastığı ağızından çekmeyi başaran talihsiz kadın, bağırarak yardım istedi. M.O.´nun sesini duyan komşuları polisi aradı. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, kaçmak isteyen zanlıyı evin alt katında yakaladı. Yaşlı kadın olay yerine çağrılan ambulansla İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne kaldırıldı. Buradaki kontrollerin ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Yapılan muayenede yaşlı kadının çene kısmında darp izine, bileklerinde morluklara rastlandı. Tecavüzün ise gerçekleşmediği anlaşıldı.

Polis tarafından gözaltına alınan İ.K., İzmir Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği´ne götürüldü. Zanlı tecavüze yeltendiği suçlamalarını kabul etmedi.
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=132063

58045.jpg

dabilyu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayvan desek hayvanlara ayıp etmiş oluruz

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
soygunda olabilir... internethaberde uygurmuştur ben kadının ifadesine yer verdiklerini görmedim yazıda

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu içerde bir güzel benzeticeksin ya da afrika ülkelerindeki gibi idam edeceksin veya uzak doğudaki gibi işkenceye maruz bırakıcaksın bakalım tekrarı olabilirmi.. Ülkemizde suçlar az, özendiği için bir dilim baklava çalan 10 yıl yatarken hırsızlık ve zina edenler bir iki yılda çıkıyor böyle olduktan sonra böyle hayvanlar çok olur ülkemizde gerçi arkadaşa katılıyorum hayvan deyince hayvanlara hakaret oluyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5