İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

9vur.com

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
* Domain Adı :9vur.com
* Bitiş Tarihi : 07-06-2009
* Registar : name.com
* Transfer Ücreti : firmaya sorun
* Minimum Fiyat : 50 usd
* Başlangıç fiyat : 50 usd
* Minumum artış : 5 usd
* Bitiş Tarihi :10-06-2008
* Hemen Al : 200 usd

ilgilenen arkadaslar buradan teklif verebilir..

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgi acısından soruyorum 9vur ne demekdir ?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
vur, vur demek, oyun sitelerinde genelde gecen bir kelime 9 ise istedigin şeye yorumlayabilirsin ( topu vur, adam vur, şişe vur gibi....)

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım , bende yeni bir slogan veya marka oluşumu oldu sandım , bu bağlamda bu domaini bugün regleyip hemal 200$ demek ve teklif beklemek kırmızı kar yagmasıyla eş deger.....

iyi satışlar...

vur, vur demek, oyun sitelerinde genelde gecen bir kelime 9 ise istedigin şeye yorumlayabilirsin ( topu vur, adam vur, şişe vur gibi....)

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
anladım , bende yeni bir slogan veya marka oluşumu oldu sandım , bu bağlamda bu domaini bugün regleyip hemal 200$ demek ve teklif beklemek kırmızı kar yagmasıyla eş deger.....

iyi satışlar...

yani sunu anladım.. senin alacagın domain ucuz olacak jenerik olacak ama sen aldıktan hemen sonra degerlenecek.. yada degerli bir domain bulup ucuza almak gibi birşeymi arıyorsun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5