İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$250 paypal bozdurulacak.

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$250 paypal bozdurulacak. ilgilenen arkadaşlar tekliflerinizi özelden atarsanız sevinirim. işbankası tercihimdir.

demirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profilin gereği referans sunman gerekiyor.
paypalın kaynağı nedir kimden gelmiştir ne için gelmiştir vs vs

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışına iş yapıyorum. uzun süredir wu ile yada yine komsiyoncu arkadaşlar ile transfer ediyordum. düzenli olarak ayda ortalama $1000 civarında transfer gerçekleştiririm. screenshot gönderebilirim adres tel v.s. ancak çok abartılı komisyon oranı olan arkadaşalr lütfen pm atmasınlar.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm yolladım ama çok sallamadın galiba

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sallamak değil yanlış anlamayın. uzun süredir freelance portallarında sertifikalı olarak çalışıyorum buradan sertifikamı kontrol edebilirsiniz kullanıcı adım osmanoktay06 ancak "komisyon" oranınız biraz fazla sayılmazmı? yine de teklifiniz için teşekkürler. sizin de elbette haklı olduğunuz risk v.b. faktörler vardır. daha önce bozan arkadaş %7'den bozuyor kuru garanti bankasının sitesinden alıyordu. benzer teklifi olan varsa pm gönderebilir.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demirhanın dedigi gibi % 5 -7 arası bozdurman icin iyi referansların olması lazım traderin yuksek olması lazım bu durumda % 10 la bile bozan bulunmaz.

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itrader'ı çok yüksek bazı arkadaşların dolandırıcı listesinde adlarının olduğunu gördüm. bence bu durum forumdaki referanslardan daha öte adres telefon yada kişisel bilgilerin açık olduğu samimi ticaret ortamı ile ilgilidir. Ayrıca uzun süredir paypal bozduruyorum. Tüm işlemlerde paypal önce transfer edilir ardından karşı taraf havale gönderir. Bu durumda sizin referanslarınız önem taşır. Benim paypalıma paranın nereden geldiğini ise ekran görüntüleri freelance portallardaki sertifikalarım ve kişisel iletişim bilgilerimin elinizde olması güvence altına alır. %10 gibi bir komisyon almak ise komisyonculuktan öte tefeciliğe girer ki pm atan arkadaşlar neredeyse %20 komisyon istemişler. Uzun süre emek dökerek kazanılan parayı sadece "ben bu işten risk alıyorum" diyerek %20 talep eden tefeci arkadaşlarla paylaşmak gibi bir düşüncem yok. Sadece bugünkü durum biraz acil olduğu ve sürekli çalıştığım arkadaşımla iletişim kuramadığım için forumda yeniden düzenli çalışabileceğim birisini aramaktayım.

Çok iyi trader'ı olan arkadaşlar acaba ilk referanslarını nasıl kazandılar ya da foruma üye olurken şu kadar itrader ile üye ol gibi bir seçenek vardı da ben mi göremedim merak ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5