İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

$9,93 USD Paypal Bozdurulacak = 15 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

a.ışık

Misafir
miktar: $9,93 USD == 15.00 TL, ödeme: sadece Garanti Bankası

A

a.ışık

Misafir
paypal miktarı şu anda 7.44$'a düşmüştür :eek: 7.44$ == 11.50 TL'dir.
Ödeme Garanti bankası olsa güzel olur, diğer bankalardan eft de kabul edilir. :)
Eft olursa biraz indirim yapılabilir ;) ve eft'de hesapta para görmeden paypal kesinlikle gönderilmez.

A

a.ışık

Misafir
Garanti bankasından ve havale ise 11.50 TL olur. indirim, diğer bankalardan ve eft içindir. üzgünüm :(

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garanti bankasından ve havale ise 11.50 TL olur. indirim, diğer bankalardan ve eft içindir. üzgünüm :(

Bu yaptığın ticaret ahlakına yakışmaz.. 1,5 TL sinde değilim fakat yaptığın ayıp..

Attığın PM yi burada yayınlıyorum ;

madeinclick.com' Alıntı:
konu: http://forum.iyinet.com/paypal-e-gold/114689-9-93-usd-paypal-bozdurulacak-15-tl.html

10 TL verebilirim.. Uygunsa pm at

Garanti bank havale..

tamam kabul. zaten uzun zamandır duruyordu ve paraya ihtiyacım var biraz.. :eek:

biraz ucuza gidecek ama sağlık olsun, helali hoş olsun. :)

garanti bankası bilgilerim vardı sanıyorum sende? yada göndereyim mi tekrar??

Bu PM den sonra banka hesap bilgilerini istedim fakat bilgileri vermeden gelip konuya 11.5 TL ler filan istemeye başladı..

Mevzu yasakpara Ticaretten önce PARA ise 15 TL yolluyorum yaz hesap numaranı...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mağdur olan arkadaşımız -itrader kullanabilir. Kişiye uyarı cezası verilmiştir. Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5