İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

A-Sosyal.Com - Ücretsiz Domain - Tanıtım Yazısı - Link Çıkışı - Reklam

Anonim 334

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba sevgili a-sosyal.com takipçileri,
Blogumuz açıldığı günden beri siz değerli takipçilerine en iyi hizmet vermek için uğraşıyor. Şimdi ise a-sosyal.com takipçilerine jest yaparak ücretsiz içeriği ile birlikte site veriyor! Lafı fazla uzatmadan çekilişimizin nasıl olacağını size kısa bir şekilde anlatayım.
Çekilişe katılmak için;

• İSİMTESCİL Üyeliğiniz olması gerekli, kazanılan domaini size aktarabilmemiz için.
  • Sitesin'de Tanıtım yazımızı yayınlayarsanız 5 katılım hakkı kazanmış olursunuz. Tanıtım yazımız için Tıklayınız.
  • <a href="http://www.a-sosyal.com" title="webmaster" target="_blank">Webmaster Blogu</a> linkini sitenize ekleyerek 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Siteniz yok ise facebook,twitter,Google gibi sosyal medya araçlarında sitemizi paylaşıp 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Çekilişe katıldığınızı belirtmek için aşağıdaki yorum sayfamıza yukarıdaki işlemlerin hangisini uyguladıysanız ( Tanıtım yazısı yayınladıysanız konu linkini , Link eklediyseniz Site Adresini , Sosyal Medyalarda paylaştıysanız, profil linklerinizi) ekleyiniz.
Çekilişte Kazanılacak Olan Hediyeler;

• Birinciye bir adet webhocasi.net domaini hediye. ( İsteyene hosting dahil olmamak üzere içerik'te hediye!)
  • İkinciye sitemiz'de tanıtım yazısı
  • Üçüncüye 1 ay boyunca site üzerinden link çıkışı.
  • Dördüncüye sağ menüde bulunan 300x250 boyutlarında 1 ay boyunca reklam!
Çekilişin sonucu RANDOM.ORG üzerinden yapılacak!

Çekilişimizin Başlangıç Tarihi 18 Mart Pazartesi
Çekilişimizin Bitiş Tarihi 22 Mart Cuma
Katılacak olan herkese bol şans!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5