İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

a1 kick box championship

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 dakika önce bizim sporcu (türk) çok fena yere düştü 2-3 dakika kaldı yerde sonra vtr girdiler ringden aldılar ama sağlığı hakkında bilgi vermediler. sanırım öldü :( izleyen var mı?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ölürmü yaw sende war ya :D bende serettimde bişey solemdiler

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddiyim, o düşüş hayra alamet değildi.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok başka birisi düştü. gürkan yendi chris johnsonı ama hile vardı sanki anlaşmalıydı gibi.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hile olabilir.Çünkü bunu resmen milli mücadele haline getirdiler.Diğer türk sporcularda bu olmazken, gürkan özkan maçını çok büyüttüler.

Rûmî

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya reklam iste, gürkan özkan maci. Ratingleri kiracaklar....

adam hakkat diger türk fena düsütü. Eh bu spor olur böyle seyler. En son kickbox macimda beni de devirdiler :D

Ama ölmez yaw, bayildi adam resmen, kendine gelmistim simdi...

K

Kerasus

Misafir
dövüşlerde az çok hile olduğunu bende düşünüyorum, reyting uğruna bazı hileler yapıldığı kanısındayım sonuçta işin en tepesinde para kazanmak ve kazandırmak var Tarık Solak bu işi kıvırdı :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsi fikrim Survivor Turkiye olsun, bu tip kickbox turnuvaları olsun tamamen televizyonda ucuz milliyetçilik yapmak adınadır. Survivorda da aynı şey, yunanlıları yeneceğiz, yunanistanı yeneceğiz bla bla bla.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence o adam Öldü
Gerçekten çok üzüldüm ona :( yazık ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5