İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abdülhey Ölmüş Başımız Sağolsun

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
80 000 tl vermiyorlar artık kv akıllı yerine bi karakter çıkarırlar şimdi:D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Barzo Dayı diye yeni bir karakter gelecek ya bu bölümde yada bundan sonraki bölümde. İskender miskender ne varsa temizleyecekmiş. Bakalım neler olacak.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ölen falan yok. Star TV'ye geçtiler, maçlardan yayın yapamıyorlar o yüzden izleyiciler koptu diziden. İzleyiciyi tekrar toplamak için bu tür şeyler yapıyorlar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bencede ölen felan olmaz. Zaten Stara yeni geçti star o kadar parayı veripte bu kadar az bölümden sonra diziyi kaldırtmaz ki memati abdülhey ölürse dizinin sonu geliyo olur. Ki yapımcılarda bu kadar para kazanırken diziyi sonlandırtmazlar.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Polat, Memati, Abdülhey hepsi ölecek.
Kurtlar Vadisi Zombi diye yeni bir akım başlayacak.
Sloganda "Ahiret böyle kapışma görmedi!"
:)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Artık bu diziyi TV'de görünce midem bulanıyor. Nefret ettim resmen. Kim ölürse ölsün, umrumda bile değil.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir arada Memati'nin mezar taşını göstermişlerdi hatırlayın. Oraya Hüsnü paraları gömmüştü. :D Abdülhey'i herkes öldü bilsin diye, yapıyor da olabilirler. ;)

PijamalıÇocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldığım bi' tiyoyu söyleyeyim ; Dizinin sonlarına yaklaşılıyor... Senaristler , Senaryo bulamıyorlarmış.

Haberiniz olsun. :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende bu diziden nefret ederdim aslında nefret edipte sevdiğim tek dizi budur. konusu mudur oyuncuları mıdır nedir bir türlü ısınamadım 3 bölüm izlemişimdir her halde. İlk başladığında sanırım askerdeydim perşembe günleri her kes dizi izliyecem diye gazinoya giderdi bizde rahat rahat duş alırdık :D bir tek onun için severdim dizi varken çok rahat olurduk.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dünü perşembe sanıyordum - yani KVP yayınlanmıştır diye düşünüp yorumlara bakayım dedim :)

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
e bi zahmet ölsün artık. hepsi ölsün hatta. diziye oyunculuk eğitimi almış iyi oynayan birileri girsin.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bi ezeli izliyorum, oyunculuklara bakıyorum. bir de kurtlar vadisi; polat, erhan, abdülhey :s adamlar oynayamıyorlar abi ya bildiğin oynayamıyorlar. kalmadı eski kalitesi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Banada o doğallık hoş geliyor... Profesyoneller işi abartıyor türkiyede bence. Şöle doğal tipler lazım dizilere... Hani kurtlar vadisi için demiyom orda somurtmaktan başka birşey yapmıyorlarda bilindik birini oraya koysan bozar o havayı ama.

BannerTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam ölmedi bence ya bu bölümde o evde karşılaştıkları bence o doktor hatun tabii abdülhey de orada bakalım diğer bölümde çıkacak piyasaya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5