İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abone Bot

re-cox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa arkadaşlar

Gerek partner gerek başka konularda belli sayıda abone limitleri eklenmiş durumda , kanal izlenim alıyor abone gelmiyor vs gibi durumlar alt kanal aç abone ol derdi çok olmakda bunu aşmak için bir abone bot kodladık yaklaşık 20 günlük emeğin ürünü olarak satışa açıyoruz..

#Proxy eklenebilir özelliği ile her girişde ip değişebilmekte
#IExploer son sürüm ile çalışıp 0 çerez bırakır geride tüm çerezleri her girişde siler
#Sınırsız kanal eklenebilir
#Sınırsız mail eklenebilir abone olacak
#Kanallar arası bekleme süresi ayarlanabilir
#Abone olacağı süre ayarlanabilir
#Loglama özelliği sayesinde yaptığı işlemleri daha sonra kontrol edebilirsiniz

Ve stabil çalışmaktadır yaklaşık 5 günlük testlerini tamamlamıştır.

Botdan Görüntüler ;
vEXY74.png

1yVj0N.png

Log Dosyası :

BMvonL.png

Ücret Sınırsız Kullanım : 40TL
Bot Güncellemeleri ve özellik arttırımları her Ayın : 10'unda
İletişim : PM
Ödeme : Paypal,Akbank,Finansbank,Enpara

Kullanım Video : https://www.youtube.com/watch?v=bI0C9Upm184&feature=youtu.be
Dikkat !! Arkadaşlar tek kanal ekleyenler aynı kanalı 2 kere yazsın sadece 1 kanal yazıldığında bot sıkıntı çıkarıyormuş o detayı atlamayalım lütfen tek kanala abone olacaksa bot o kanalı 2 kere yazalım

:)
Virüs Total : https://www.virustotal.com/tr/file/...a123656c713fcc077fbca106/analysis/1431772863/

Bot stabil şekilde çalısıyor. Teşekkürler bağlandı anlattı kendileri..
Çok teşekkür ederim başarılı bir bot ilgili bir arkadaş
1 adet alınmıştır... arkadaş gayet ilgili.
Arkadaşa teşekkür ediyorum, team ile hızlı bir şekilde kurulumu tamamladı ve yardımcı oldu.
teşekkürler botun kurulumu yapılmıştır.

Kullandığım 2-3 adet daha abone botu vardı fakat yinede denemek için satın aldım.

Kesinlikle stabil çalışan bir bot, zaman ayarları sayesinde gerçek kullanıcı imajı vermek mümkün, API ile çalışmıyor olması bir avantaj.

Tercih edilebilir.

Programı test ettim gerçekten çok iyi özellikle süre ayarlanabilmesi muhteşem ötesi. Sıkıntısızca kanallara abone oldu gayet güzel olmuş program tavsiye ederim.

1 adet alındı çok iyi olmuş eline sağlık hocam

saolsun arkdas bırebır ılgılendı kurulumu gerceklestırdı daha once kullandıklarım zaman aralıgı olmadıgında tlf dogrulamasına dusuyordu bunda oyle bır durum yok bıre bır ızlıyorsunuz botun naptını

bot çok güzel olmuş bu sefer çok kullanışlı. hoşuma gitti.

Bir adet lisans alınmıştır.Çok iyi bir bot hata vermiyor kullanmanızı tavsiye ederim.

Bot işini çok güzel yapıyor, ben alt kanallara şifre atayıp proxy olmadan denedim gayet güzel çalışıyor. Şimdilik izlenimler güzel sınavlar geçsin 500 1000 abone denemesi yapıcam.

Bot şansıma çekilişte çıktı. bu gün deneme şansım oldu. kolay ve kullanışlı, arkadaş başarılı bir çalışma yapmış
teşekkürler.

Programın kullanımı çok kolay.Ufak bir sorun yaşadım ve kısa zamanda çözdüm bu güzel program için teşekkürler.

Tüm detaylar konuda mevcuttur iade iptal bulunmamaktadır , alan arkadaşlar tüm şartları kabul etmiş sayılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi