İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Abonelik gerektiren içerik

OverDose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba,

Asp ile kodlanmış bir sitemiz var. İçeriklerimizi oracle veritabanından çekiyoruz.
Bu içerik sadece abone olanlara gösteriliyor. Abonelik ücretli.
(1 yıllık 1500 Tl gibi).
Benim öğrenmek istediğim google'a bütün içeriği nasıl indexlete bilirim.
Ve indexlenen içerik arama sonuçlarında bulunsa bile ön bellekle gösterilmemesi lazım.Bu çok önemli.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
İyi çalışmalar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar Merhaba,

Asp ile kodlanmış bir sitemiz var. İçeriklerimizi oracle veritabanından çekiyoruz.
Bu içerik sadece abone olanlara gösteriliyor. Abonelik ücretli.
(1 yıllık 1500 Tl gibi).
Benim öğrenmek istediğim google'a bütün içeriği nasıl indexlete bilirim.
Ve indexlenen içerik arama sonuçlarında bulunsa bile ön bellekle gösterilmemesi lazım.Bu çok önemli.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
İyi çalışmalar.

Google Botlarının IPlerini veya Agent kodlarını ayrıştırarak indexletmek istediğiniz verinin bir kısmını bu botlara gösterebilirsiniz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konuyu açıkçası tam olarak anlayamadım. Farklı birşeyler olabilir.

Anladığım kadarı ile şunları söyleyebilirim size.
- Sitemap kullanabilirsiniz. İçeriğinizi indeksletmek için...

- Birde aşağıdaki konuyu inceleyerek yeni eklediğiniz içeriklerin hızlı birşekilde arama motorlarına eklenmesini sağlayarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/webmaster-g...iz-10-dk-icinde-indexlensin-ping-servisi.html

- Örnek verecek olursam ödev siteleri gibi bir işleyişi uyguluyorsanız içeriğin bir kısmını ücretsiz olarak gösterilmesini ve tag gibi bir sistem kullanarak ilgili kelimelerin de buradan görülmesini sağlayarak google aramalarında istediğiniz kullanıcıyı çekebilirsiniz diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5