İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

absürtfriendfinder.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar,
absürtfriendfinder.com 'un Webmaster'lara yönelik affilate programı hakkında bilgisi olanınız var mıdır ?

Türkiye'ye ortaklık programı vermekte midir ?

Adresi:
https://secure.absürtfriendfinder.com/p/partners/main.cgi?site=ffadult&action=more_click

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
absürt siteleri yazmiyoruz foruma dikkat edelim.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:( sorry. ben arkadaşlık sitesi bahabında yazmıştım ama, eğer problem oldu ise silinirse sevinirim.

Tekrardan özür.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Var. Ucrette iyi gibi ama tek zor yonu bu siteye uye olmayan pek kalmadi gibi, butun absürt sitelerinde reklamlari cikiyor, arti uye yapabilme potansiyeli yuksek reklamlar, Find a partner in Istanbul deyip 4 tane ciplak kiz fotografi cikiyor vs. Ama heralde hedef kitlenin tumu zaten uye olmustur coktan:)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu sitenin absürt olmayan Arkadaslık sistemini denedim ki oda absürt ogeler icerior :D 1 haftada 10 dolar oldu ama malesef kötü yönleri var. mesela tam hatırlamıorumda 25-30 click basına bir üye olmazsa gelirin düşüyor hemde fazlasıyla. yada işte 500 click olur bilmem kac uye yapamazsan hesabın kapatılabilir gibi seyler. Hiç ugrasma. yok ben kendim uye olurum diorsan ki ikide bir giriş yapıp hesapları yoklaman gerekior yoksa INACTIVE sahte hesap olayından atıorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5