İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"abuk subuk" reklamlar

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Böylesi Görülmedi
Türkiyede ilk ve Tek Gerçeklik Çok özel ama sadece büyüklere özel
www.***.com

yukarıdaki reklamıda bugün rekabetçi siteler arasına ekledim, hergün itinayla birkaç site eklemek zorunda kalıyorum. sitemin kullanıcı kitlesi bu tarz reklamların kitlesi değil, görmeleride hoş olmuyor.

adsense'in bu kadar denetimsiz iş yapmasından dolayı bu gidişle şahsen ben artık adsense'den ayrılacağım. eminim benim gibi düşünen veya çoktan ayrılmış birçok kişi vardır.

umarım en kısa zamanda bu "abuk subuk" reklamlara bir çare üretirler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bizde adsense ile ilgili bazı konularda çözüm üretmiş bazı konularda ise tıkanmış vaziyetteyiz. Alternatif reklamlar networkleri araştırıyoruz.

ReklamStore ve Adtech dışında güvenilir diyebileceğiniz başka networkler varsa paylaşırmısınız?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben 4 günde 200 tane domain engelledim kazancım %500 arttı. 0,01$ veriyodu eskiden tıklama başı :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşım ads den ayrılmak çözüm degil. Diger firmalarda gelir elde etmek için bu denetimde taviz veriyorlar ads den ayrılıyorsun diger reklam ajansında bu devam ediyor bu kesin.

ben 4 günde 200 tane domain engelledim kazancım %500 arttı. 0,01$ veriyodu eskiden tıklama başı :)

Engellemekte bir yere kadar engellediğin domainlere baktınmı sadece 10 günlük kullanım kimse o domaine site yapıp devam etmez hedeflediği bazı sitelerde reklamlarının cıkmadıgını gördüğü an başka bir domain ve aynı içerikle devam ads den fitreleme yapıncada google uyarıyor cok site engellemişsin bak gelirin düşer bendne söylemesi diye mail atıyor.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni açtığım siteme bu ay reklam koydum. 28k sayfa gösterim 136 tıklama var, gelir 0...

Ben daha ne diye siteme reklam koyup ona buna para kazandırayım?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet sürekli yeni domain alıyor adamlar google denetimi arttırmadığı sürece işlerimiz kesat.. ama yinede iyi kazanıyorum çok şükür.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5