İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acab Sendbox mu ?

yaso27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb arkadaslar yaklaşık 3000 linkim gitti ve hitim %90 dustu

www.forumson.com

spam mı yemişimdir sandbox mı girdim yardım edermisiniz lutfen

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar büyük hit düşmesi olduğuna göre sandboxtasın arkadaşım, forumda bir arkadaş var kısa sürede sandboxtan kurtardıkları olmuş, onunla bir iletişime geç derim.

TeQNyC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit dususu illaki sandbox demek degildir.

www.forumson.com site sandboxda degil. Hit dususu buyuk ihtimalle dalgalanma veya sitenizin google de önlerde oldugu anahtar kelimelerde filtreye yakalanmıs olmasından kaynaklanıyordur. Umarım dalgalanmadır. Dalgalanma gecicidir zamanla eski hitinize kavusursunuz.

Hosyer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer Arkadaşlarında Dediği Gibi Sitenizin SandBox İle Uzaktan Yakında Alakası Yok

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar benimde sitem var 1,5k hit komple gitmişti 1-1,5ay öncesine google 4500 indeximi sildi şimdi tekrar indexliyor.. yani sandbox değil google'un garip işleri :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5