İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acaba bu domain ileride başıma sorun yaratırmı ?

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba ben fulldizi.org adlı domaini acaba bu domain ileride bana sorun yaratırmı . veya bu domain hukuksal olarak sorun cıkartırmı bana

ayrıca 60gb alanı 1tb band'ı var ama kullanamıyorum :D. ama yakında sorun cıkartmazsa proje devreye girecek..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
illa full dizi yayınlayacak değilsin ki, içerde fragman yayınla sadece
veya yabancı dizi koy sadece
ayrıca bişey olmaz kullan çatır çatır, googledan geçinen ne dizi siteleri var örnek diziport, bişey olsaydı çoktan kapatılırdı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
domainlerin kendi başına sorun çıkardığı görülmemiştir :D Sorun çıkma nedeni kaşınan sahipleridir :hihi:

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
illa full dizi yayınlayacak değilsin ki, içerde fragman yayınla sadece
veya yabancı dizi koy sadece
ayrıca bişey olmaz kullan çatır çatır, googledan geçinen ne dizi siteleri var örnek diziport, bişey olsaydı çoktan kapatılırdı

rahatlattın benı saol :)

ama fulldizide bütün diziler var fragman yokki ( belkde vardır ama genelde dizilerde var )

hostu sömür diyorsun yanı :) :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5