İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acaba bu site için nasıl bir optimizasyon yapmak gerekir

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitende hata var sanırım

Notice: Could not connect to server in /home/p2m/public_html/inc/class.mysql.php on line 24

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/p2m/public_html/inc/class.mysql.php on line 46

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/p2m/public_html/inc/class.mysql.php on line 48

Notice: Query failed: SQL: SELECT * FROM rss2page_config WHERE variable = 'adsense' in /home/p2m/public_html/inc/class.mysql.php on line 48

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kelime listesi ile kandırmaca olayını google fark ediyor ve siteyi tamamen banlıyor. Dikkat edersen alakasız bir domainden link vermişler. Asıl sitede böyle bişey yapsalardı asıl siteleri banlanırdı. Bu çeşit listelenme sadece geçici ziyaretçi sağlayacatır.

Yinede teşekkür ederim. Belki bir domaini feda edip deneyebilirim.

Bu arada siteyi düzelttirdim, saldırı mı olmuş ne olmuş :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten aslina bakarsan internet boyle copluk siteler ile doldugu icin tepki olarak yazdim, sen zaten o sekilde yapma dogru duzgun icerik yap gerisi gelir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5