İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acele veri kurtarımı yaptırılacak!!!!!

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaşlar harddiskin üzerindeki o küçük bir delik var push to cleaner mi ne yazıyor merak yüzünden ona iğne dürttüm :D

İçerisindeki verilerin çoook acele kurtarılması lazım parası neyse sorun değil geleyim hangi ildeyseniz yapın kaç günde olursa olsun getireyim yeterki kurtarılsın içerisindekiler aşırı önemli :(
varmı veri kurtarma işi yapan tanıdığınız eşiniz dostunuz

Kardeşim ne yaptın sen ya. :) Önemli bilgiler var diyon bide pushladım diyon. :D Valla programları falan varda bunu yapabilen sağlam biri gerek. Hiç kendin uğraşma.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Program önerirdim ama programla yapmaya kalksan önce hddye format atman lazım hepten eski dosya dizilişi değiştirirsin buda veriyi programla kurtarmayı zora sokar. En iyisi veri kurtarma merkezlerine uğramak.

Bu arada yeri gelmişken program önerisi yapayım herkese. R studio mükemmel bu kurtarma konusunda. Yanlışlıkla 3gb veriyi sildim o alana hiç dokunmadan programı yükleyip zart diye geri aldım. Diğer programlarlada alınıyor ama çoğu zaman bozuluyor veri.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeşim ne yaptın sen ya. :) Önemli bilgiler var diyon bide pushladım diyon. :D Valla programları falan varda bunu yapabilen sağlam biri gerek. Hiç kendin uğraşma.
Ah ne bileyim vallahi merak derler ya aynen öyle oldu. 2 gündür cihazlarla aram kötü dünde grafik tablet biraz susamış kola ikram eettim oda öylesine gitti:(

YARDIMCI OLAYIM EKLEYİN..BAĞLANIP SORUNUNUZU DÜZELTİRİZ..

[email protected]

İnşallah yapabilirsinde bağlanıpta yapılacak birşey değil hocam sanırım. :)

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Program önerirdim ama programla yapmaya kalksan önce hddye format atman lazım hepten eski dosya dizilişi değiştirirsin buda veriyi programla kurtarmayı zora sokar. En iyisi veri kurtarma merkezlerine uğramak.

Bu arada yeri gelmişken program önerisi yapayım herkese. R studio mükemmel bu kurtarma konusunda. Yanlışlıkla 3gb veriyi sildim o alana hiç dokunmadan programı yükleyip zart diye geri aldım. Diğer programlarlada alınıyor ama çoğu zaman bozuluyor veri.

Eğer bir sıkıntı çıkarmıyorsa bende onu kullanayım. İşleyiş tarzı nasıl?

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

:( Off off inşallah msnini eklediğim arkadaş yapar yapamazsa tekrar güncelleyeceğim konuyu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5