İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acemi hataları

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba! Forumunuzu bulduğum için çok sevindim.
Yaklaşık 1 sene önce sitemde google adsense kurdum. Gerçekten para kazanamak bir amacım yoktu. Hosting parası karşılaşsın yeter dedim o zaman. Büğün hesabımda 62 dolar var. Çocuk gibi sevinıyordum. Ama bu forumda mesajları okuyup bakıyorum ki şimdi rapora- 9 klik için 0.24 dolar az değil mı? ve ne kadar maximum klik başı olabirir?
Siz siteme bakıp nerde hata yapıyorum yardımcı olur musunuz? Sitem tanıtım amaçlı. Sağa sola google reklam koymak istemıyorum, siteyi ' kirletmek' de istemıyorum. Yani reklamlar ziyaretçilerin gözüne batmasın işte sırf google dan para kazanmak için site kurmuş millet demesin istiyorum. Ama aynen zamanda da klik başı dolar biraz artsın istiyorum. Ne yapabilirim?
Şimdiden teşekkürler.
Sitem: http://www.akyakam.com

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap veren yok, neyse, bir şey daha sorucam,umarım cevaplarsınız,
böyle bir siteye: http://www.akyakaemlak.com yazıların altına google reklamları koyarsam google beni banlar mı?
Kibar olalım, işte ne saçma sorular soruyor diye mesajlaşmayalım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ilk soru google reklam verenleri sitede bulunan kelimelere göre para verirler buna göre sizin sitenizle alakalı birkaç pahalı kelime bulup sitenize koymanız gerekli ikinci yapıcağınız şey ise az para veren reklamları tespit edip onları engellemelisiniz....

2. soru evet banlar

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap için teşekkürler,
bir şey daha sorucam- şimdi ben bakıyorum bir forumda- diyelimki sağlık konu açıldı. bakıyorum google reklamları hepsi sağlık ile alakalı oldu. ama bende bir turizm site var. diyelimki sayfada Marmaris hakkında bilgiler varken reklam Kappadokiya nin bir oteli gösterıyor. Ona nasıl engel olacam? mümkünse tabiki....çünkü mantıkken Marmaris hakkında bilgi alan insan Kappadokiada bir oteli ihtiyacı yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5