İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acemi Olmak Suç Değil Di Mi Arkadaşlar?

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumu bir süredir izliyorum şimdi mesaj atmak nasipmiş. Bilen ve zamanı olan arkadaşlara sorularım var:
1- Şu keywords şu kadar gibi konular geçiyor. Bahsi geçen keywordsleri meta tag larla mı ekleyeceğiz?
2- Bedava alanla site yapan birinin çok kazanması gugıl amcamızın dikkatini çeker mi?
3- Onbin dolarlar havada uçuşuyor. Çok ciddi hite sahip olmayan bir sitenin hile yapmadan bu rakamları kazanması mümkün müdür?
4- 3 ile 4 birer çelişki midir:)
Acemi olduğumdan saçma sorular sorduysam affola.
Saygılarımla.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 - Hayır, keyword ile ilgili sayfa ya da site yapman gerekir, sayfa içeriğiyke alakasız keywordu meta larda kullanmak herhangibirşeyi değiştirmez.
2- Hyr çekmez. Önemli olan siteye giren ziyaretçinin tıklama oranıdır, bu dikkat çeker.
3 - Değildir.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3- Onbin dolarlar havada uçuşuyor. Çok ciddi hite sahip olmayan bir sitenin hile yapmadan bu rakamları kazanması mümkün müdür?

gram mantık varsa bunu çözersin zaten

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1- evet; ama olayı yanlış anlamışsın!
2- hayır
3- hayır

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Şu keywords şu kadar gibi konular geçiyor. Bahsi geçen keywordsleri meta tag larla mı ekleyeceğiz?

-keyword ü sitene oraya buraya koyup metalara yazıp o keyword ile ilgili reklamı çıkartmaya çalışacaksın.

2- Bedava alanla site yapan birinin çok kazanması gugıl amcamızın dikkatini çeker mi?

-google karışmaz ama saçma olur sen ayda 1000$kazanacaksan niye bedava alanla yapacaksın. bunu onlar değilse de ben soruyorum:)

- mümkündür iyi kelimeleri çıkartıyordur ama gerçekten içerik te vardır sitesinde hile deildir yani..

4- 3 ile 4 birer çelişki midir

-4 bu zaten :)
2 ile 3 dediğsen yine anlamadım neçelişisi

5-bunların hepsi forumda kaç milyon kez geçmiştir?

-çok. arama yı kullan yerini bilmiyorsan ara iyice ..

saygılar

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keywordlerle falan uğraşma bence... atılırsın falan o kadar emeğin boşa gider... sen yap normal siteyi trafik sağlamaya bak tıklar zaten gelir zamanla...

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallaha bu ne hız ağalar helal olsun:)
Referxchange abi kızma ben forumun en basından beri tarihçesini okudum yaladım yuttum:)
Bu arada bedava alan ve onbın dolarla ılgılı sorum bırbırınden bagımsızdı. Yani hiç para kazanmamış biri bedava alanla para kazanabilirmi manasındaydı. Hepinize ilgi alaka ve sitemleriniz için teşekkür ederim. İyiyi ve doğruyu bulmak umuduyla.
Saygılarımla.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
yanlış anlamalara yol açar..

yanlış anlamaya neden olacak bir şey yok. keywords olayını sormuş biz de anlatmışız.
"...namaz kılmayın." olayı gibi oldu , soru ile birlikte anlam ifade ediyor.

ayrıca ben yap demiyorum hile olarak algılanabilen riskli bir mevzudur ama yasaksa da yasaklayan ben değilim. hile yöntemi soruluyor olsa idi zaten cevaplamaz ve silerdim konuyu..

hile yapmayın arkadaşlar hilesiz 1000$ ı geçenler de var :)

saygılar

bilge_bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 doları geçersem kahve söylüyorum ağalar:)
gerginliğe gerek yok abiler ben sadece keywords olayını çok okudum forumdan nedir ne değildir merak ettim sordum cevaplandı sağolun. Bir de 1000$ 10 000$ kazananlar size helal olsun diyor gıpta ile bakıyor sevgilerimizi sunuyorum:) gözümüz yok ALLAH bereket versin.
Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5