İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acemiyim Bakabilir Misiniz

tarikkamat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, arkdaşlar ben Tarık sizlere birşey soracağım.

1-Ben film sitesi kurcağım ama öyle herkezin bildiği birisi değil 10 - kişi bilemedim 15 kişi bide bu işten parada kazanmayacağım dok.tk ordan domain alacağım ücretsiz para kazanamam zaten sinamaya cıkmamış yada yeni çıkcak filmler paylaşmayacağım eski biz şuan 2012 senesindeyiz 2011'den filmler koyacağım sizce ceza alırmıyım hani diyolarya telif hakkı diye bişey var ondan korkuyorum da. :)

Ben Bilmiyordum daha yeni kayıt oldum acil yardım gibi konu açmak yasakmış lütfen kapatmayın konuyu !.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Telif hakkına bakarsan video sitelerinin hepsi zamanla ceza alır yanlız siz filmlerin fragmmanlarını yayınlıycaksanız sorun cıkmıycaktır, yada filmin özetini geçersiniz yazı ile o zaman sorun çıkmaz ama video izletme yasal diildir zaten..

iyi forumlar

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tarık merhaba,

Moderatör arkadaşımızın da bilgilendirdiği gibi bu işler w*reze giriyor, tavsiye etmiyoruz.

Ama ben diğer bir konuda daha bilgilendirmek istiyorum. dot.tk dan aldığınız domaini hitlendirmeniz çok zor. Az hitlenince hiçbir neden göstermeden o domaini sizden alırlar. Daha garanti yol tercih edin.

tarikkamat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim. fragman paylaşmak yasal değildir ve ***** değildir bu konudan bu çıkar.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
com-net-org domainleri sizin için yararlı olur kendinize çalışın fikrimce bedava domainlere emek verenler ilerde domaini ansızın kapattıklarında üzüntü içerisinde kafalarını eğmek zorunda kalıyorlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ücretli host ve domain almalısınız, açık konuşmak gerekirse film sitesini şu zamanda hitlendirmeniz mümkün olmayabilir zaten çok seçenek var, sadece fragman bile yayınlasanız google adsense kullanamayacaksınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5