İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acer dan yeniliklerr

melis..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar acer teknik servis konusunda yatırımlar yapmış, bundan yararlanabilirsiniz.. haberin detayları :

Türkiye’de Pazar payını gün geçtikçe artıran Acer şimdi her gün çığ gibi büyüyen son kullanıcılarına daha iyi ve hızlı servis verebilmek için 2009 yılının başından beri yatırımlarını Müşteri Hizmetleri üzerine yoğunlaştırdı.

Son kullanıcıların bekledikleri teknik desteğe daha hızlı ve kolay erişebilmelerini sağlamak için Acer İletişim Merkezini genişletti. 0 212 444 ACER ‘dan ulaşılabilen çağrı merkezinde şimdi kullanıcılar teknik servisteki cihazlarının durumlarını sorgularken aynı zamanda telefonda yazılım ve donanım desteği alabiliyorlar. Hızlı erişim için artırılmış hat sayısı ve kaliteli teknik destek için haftalarca eğitilmiş deneyimli personeli ile Acer İletişim Merkezi Acer kullanıcılarının her türlü soru ve sorununda artık ilk iletişim noktası.

Acer Türkiye ayrıca onarım gerektiren arızalarda da kullanıcılarına bir teknoloji liderine yakışır hizmeti vermek için teknik servis yapılanmasını değiştirdi ve tüm alt yapılanmalarını aradan kaldırarak direkt Acer Yetkili Servisleri aracılığı ile müşteriye servis modeline geçti. Acer Teknik Servisinin bulunmadığı illerden de Acer ürünlerini kullanıcılarından kargo ile ücretsiz olarak alıyor ve onarım tamamlandığında tekrar gönderiyor.

Acer, son kullanıcılarının daha hızlı , daha kaliteli hizmet alabilmeleri; soru ve sorunlarını karşılayabilmeleri için bütün teknik servis ve müşteri hizmetleri süreçlerini yeniden yapılandırdı. Artık kullanıcılar yazılım ve donanım desteğini en kolay şekilde alacak, şikayetlerine en kısa zamanda yanıt bulabilecek.

X

Xman

Misafir
Adamların santrali operatöre bile aktarmadan kapatıyor telefonu yüzümüze, neymiş çok yoğunlarmış daha sonra arayacakmışım, desteğe bak, müşteri hizmetlerine bak çay demle :(

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
acera karşı oldum olası gıcıklığım var niye bilmiyorum

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
acer emachines modeli laptop kullanıyorum. teknik servisleri madem çok geniş neden ben mart ayı içerisinde konya'da teknik servis bulamadım acaba?

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Acer fiyatları uygun olduğu için herkes saldırıyor. Sonradan servis sıkıntısı ile karşılaşınca daha da pahalıya denk geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi