İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Achil Gelişmiş Instagram Bot [Oto Hesap, Oto Takip, Oto Beğen, Oto Yor

KüfürBaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r3tgk.png

Botun yanında Proxy bulucu, doğrulayıcı, filtreleyici program hediye ediyorum.

Genel Özellikler:
-Programın kendine özel isim, soyisim listesi vardır.
-Hesapları tamamen otomatik bir şekilde açar.
-606 adet profil resmi bulunmaktadır, resimler klasörüne istediğiniz resmi atarak resim sayısını çoğaltabilirsiniz (format .jpg veya .png olmalıdır)
-Açılan hesaplara otomatik profil resmi yüklenir.
-Açılan her hesabın profil resmi farklıdır çünkü resmin rastgele kordinatına 2px boyutunda rastgele renk eklenir, bu onu benzersiz kılar.
-Açılan hesaplara biyografi eklenir, ad soyad eklenir, rastgele bir cep telefonu numarası eklenir.
-Açılan hesaplar 3-6 arası sayıda ünlüyü takip eder (TakipEdilecekUnluler.txt'den düzenlenebilir liste)
-Açılan hesaplar direk olarak metin belgesine kaydedilir.
-Her hesabın kendine özel cep telefonu modeli vardır.Instagram'a giriş yaparken o model kullanılır.
-Hesaplar giriş yaptığında çerezleri kaydedilir, 1 kere girdi mi bir daha giriş yapmaya gerek kalmaz böylece botlarınız dikkat çekmez.
-Otomatik beğeni, otomatik yorum, otomatik takip.
-Atılacak yorumları yorumlar.txt'den düzenleyebilirsiniz (Her satır 1 yorum demektir).
-Beğeni, yorum, takip gibi işlemlerde miktar belirlenebilir.
-Hesap kontrol sistemi, listeden askıya alınmış hesapları ayıklayarak, çalışan hesapları yeni listeye kaydeder.

r3tj4.png

Önemli Notlar:
-Proxy listesinden sorumlu tutulamam, son olarak güncel çalışan proxy listesi yükledim ne kadar dayanır bilmem.Programı satın alırken bunu da düşününüz.

-Hesaplar açılırken 1 ip ile maksimum 5 hesap açılabilir, gerisini instagram bot olarak sayar banlar hatta aynı ipten açılmış hesaplarıda banlar o yüzden proxy listesi sık sık değiştirilmelidir.Ayrıca güncel proxyleri hemen tüketiyorlar bu yüzden proxy çalışıyor olsa bile instagramdan banlı oluyor.

-Takipçi işinde en kaliteli proxyler gerekmektedir aksi takdirde programda takip yapmış olarak gözükse bile instagramda yapmamış olabiliyor, çünkü proxy çok tüketilmişse o ipten takipler banlı olabiliyor.

-Beğeni'de proxy sıkıntı değil çünkü takipçi gibi sıkı denetim yok o yüzden proxy kalitesiz olsa bile beğeni işlemini sorunsuz yapabiliyor.

-Tekrar söylüyorum proxy listesinden siz sorumlusunuz.

Lisans sınırsızdır fakat maksimum 1 bilgisayara yapılabilir, sonradan lisans yapılan bilgisayar isteğe göre değiştirilebilir.

Lisans Ücreti: 50 TL

Ödeme Seçenekleri:Paypal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi