İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acıkanlar topiği!

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of offf ekrana ekmek bandırcam şimdi -ühü

Iskender.jpg

Şimdi yedim,ama olsa yine yerim.4 saat geçti:D İskender yav,Hayatın gerçek tadı:)

E

Erturk

Misafir
Bende acaip acıkmaya basladım. Bide sanırım bi lokanta sitesine baslayacam ilerliyen saatlerde. Hobaaa buyur burdan yak :)

Gidim ben bi peynir eritmesi yapim birde cay demliim.

X

Xman

Misafir
Akşam mc donalds'ın şu yeni tavuklarından yedim soslarıda güzeldi, abartmışım sanırım hala karnım davul gibi şiş :D

E

Erturk

Misafir
Akşam mc donalds'ın şu yeni tavuklarından yedim soslarıda güzeldi, abartmışım sanırım hala karnım davul gibi şiş :D

Bende az once peynir eritecektim ama vazgectim. Anne sütünden peynir yapıldı haberını okuyunca kalkıp has kars kaşarından bi tost yapim dedim :D acaip oldu haaa.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şu İskender Kebabın görüntüsü mükemmel yaa..

Askerlik günlerimi, Mersin'i getirdi aklıma. 2009 Şubat'ta askerden geldim ama ne zaman iskender kebap görsem aklıma askerlik günlerim gelir. Her dışarı çıkışta kesin yerdik :)

E

Erturk

Misafir
Şu İskender Kebabın görüntüsü mükemmel yaa..

Askerlik günlerimi, Mersin'i getirdi aklıma. 2009 Şubat'ta askerden geldim ama ne zaman iskender kebap görsem aklıma askerlik günlerim gelir. Her dışarı çıkışta kesin yerdik :)

<kd>Samsunun neresindensin ? Bafra Pidesini İskendere degişmem ;)</kd>

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bol tereyağlı hakiki sucuklu bir yumurta ve güzel demlenmiş bir çay :)

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acayip açıktım gidim bişeler atıştırım :D

E

Ephitet

Misafir
Az önce, bol soğanlı, bol acılı bi' menemen yaptım yedim :) Hem pratik hem doyurucu tavsiye edilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi