İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AçıkÖğretimde Sınıfta Kalmaya Son !!!

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıköğretim Fakültesine Kimler Neden Başvurur?
Üniversite sınavında istediği puanı alamayanlar bir üniversite okumak istediklerinden başvurur.
Çalışanlar (özellikle polis, asker ve memurlar) kıdem derecesini yükseltip daha fazla maaş almak için başvururlar.
Bir üniversite bitirmiş ya da devam ederken ikinci bir üniversite daha bitirmek isteyenler başvurur.

Sizde Açıköğretim Mezunu Olacaksınız!
Günümüzde Açıköğretim kavramının önemi gittikçe artmaktadır. Birçok üniversite açıköğretim ile eğitim yapmak amacıyla alt yapı çalışmaları yapmaktadır. Bu da açıköğretim kavramının gelecekte daha da önemi bir noktaya geleceğinin önemli göstergelerindendir. Bunun sonucunda açıköğretim bölümlerine olan ilginin artacağı ve dolayısıyla açıköğretimden mezun olan kişilerin alacağı diplomanın daha da değerli bir noktaya geleceğini göstermektedir. Bu noktada siz açıköğretim öğrencilerine düşen, düzenli bir şekilde çalışarak okuduğunuz bölümü başarılı bir şekilde bitirmektir. İşte bu noktada Aöf Uzmanı Eğitim Seti yanınızdadır.

Açıköğretim Hakkında Detaylar için linke tıkla: https://www.plimus.com/jsp/redirect.jsp?contractId=2979844&referrer=paylasim.turkiye

İyi Çalışmalar...

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
teşekkürler konu için ben 15 yaşındayım düz lise okuyunca kalma ihtimalim var %90 ihtimal, kalırdım ama açık lise okuyorum hem wm de gelişiyorum hemde tatil yapıyorum :), sınıfta kalma yok, 3 yanlış 1 doğru götürmüyor çalışmadan bile 4 senede okuyup çıkarsın. :) herkese öneririm açık liseyi. notlarında 1 varsa kesin açık liseye git derim :):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5