İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL ADSENSE YARDIM EDECEK BİRİSİ..

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Adsense Almıştım ama Ban mı yemiş ne etmiş ve arkasından Blog olarak Alıyorum Siteme koyuyorum Ama ne yazikki adsense Sabah uyandımda Sitemden Kodu Kaldırmış Ve

Şu şekilde bir yazı verior :

Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızın
AdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.
Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısından
gelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışı
bırakmaya karar verdik.
Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızın
çıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulama
düşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizin
açınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız ve
işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Hesabınız veya yaptığımız işlemler hakkında sorularınız varsa, lütfen
bu e-postayı yanıtlamayın.
https://www.google.com/adsense/suppo...er=57153&hl=tr
adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Saygılar,
Google AdSense Ekibi

Diye Yazıyor Ben Bu Siteme Şimdi Adsense alamıyacakmıyım Yoksa Yeni bir Domain Mi açacaz Söylerseniz Sevinirim Birde BU arada Sitem Reklam Sitesi acaba Bu yüzden mi bana Kodu vermiyor Yada Siteme ilk koydumda Siteme Birisi Aynı İP ten Saldırmışlar acaba bu yüzden :) Hani Yardımcı olacak birisi varsa yardımcı olsun Şimdiden Teşekkür ederim :):)

MSN : [email protected]

Ekleyin Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar...;)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bir başkasından reklam kodu alıp siteye yerleştirin eğer reklam görünüyorsa sadece hesabınız banlanmıştır.eğer koyduğunuz reklam yeri boş görünüyorsa domain banlanmıştır.

eğer domain banlandıysa adsenseye yönelik çalışacaksanız domaini değiştirmeniz lazım.hayat adsenseden ibaret değil diyorsanız domainle devam edersiniz.

büyük ihtimal domain banlanmamıştır.

banlanma sebebini bilemem ama herşey olabilir.siz daha iyi tespit edebilirsiniz kuralları okuyarak.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöle diyeyim ozaman ben Siteme gidiyorum www.xxx.blogspot.com dan bir Adsense alıyorum siteme koyuyorum ama bakıyorum ki

Akşamı gözüküyor ve sitemde Tıklanıyor sayım bile oluyor Yani akşam böyle oluyor sabah Olunca sitemde Gözükmüyor kaldıırlmış Sayfa gösterilermiytor dior Zubar Kardeşim Yardımcı Olursan sevinirm ? Snece Ne var Bunda :S:ağla:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
adsense hesabına giriş yapabiliyor musun?

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen bu yazıyor Kardeşim Başkada bişi değil digerinide mailime geleni yazdım :) :( Çıldıracam Ya...
:ağla:
Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.
Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.
AdSense anasayfa'ya dön.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
geçmiş olsun hocam hesabın kapatılmış. yapacağın şey yeni hesap başvurusunda bulunmak.bunu yaparken aynı isim aynı adres kullanma.mümkünse aynı siteyi de kullanma.

burdan konuyu okuyan herkese bir tavsiyede bulunmak istiyorum.eğer adsensede site adresleri kaydetmezseniz reklam yayınladığınız herhangi bir sitede yayıncı politikası ihlali varsa hesabınız banlanır.ama hesabınız altında birkaç site kaydederseniz ilk etapta yayın ihlali olan domain banlanır hesap kapanmaz.bu dediklerim yayın ihlaliyle olan banlanmalar için geçerli.

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı kişi banlanması için çok tıklamışsa reklamlara kötü niyetli tık yapıldığı için hesabı tekrar geri alabilirsin diye biliyorum ben

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5