İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil bir program lazım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İstediğim zamanlar istediğim tuşa basan bir program biliyomusnuz mesela a tuşuna 200 defa durmadan basıcak sonra b ye 300 defa yani isteidğim tuşa istediğim kadar basan... acil lazım

bilen varsa söylerse çok sevinecem rep manyağı yapıcam:p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yada ekranın bir yerine durmadan tıklamamı sağlayan bi programda olur..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
alala ilginç :D...böyle bir program bilmiyorum ama birinin adsense den kovulmasını sağlayacak halede getirilebilir :D...
Mause hedefe kitlenir ve enter a bas denir :p
şaka bi yana ama ne yapacağını acayip merak ettim, özel değilse paylaşırsan sevinirim

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben hayattımda ilk defa böyle bir program varmı diye duydum merak ettim acaba gercekten var mdıır?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
amma yaptınız adsense için değil oyun için istiyorum:D aynı yerlere gitmekten sıkıldım

knihyt mı ne o oyunu oynayalar kullanıyodur belki diye sordum

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
macro yapıyorlardı galiba onun için hatırlayamadım "knight için macro" diye aratırsan bulabilirsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bulabilsem bana yabancı kelimelerle dolu etraf ben sadece klavyemin bağımsız bi şekilde istedğim harfeleri istediğim sürede yazmasını istiyorum yokmu böyle basit bişey:(

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
var en iyi program oyun oynayan parmakların :p

man_blood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediginiz şey şumu,
kullanıcı "a" harfine basınca bilgisayar atıyorum 20 kere a ya basıcak istediginiz bumu böyle birşeyse sanırım yapabilirim,tabi buysa.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
man_blood nasıl yapıldığınıda bizimle paylaşırmısın arkadaşım
bende isterim K.O oynayıcısı olarak

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İstediginiz şey şumu,
kullanıcı "a" harfine basınca bilgisayar atıyorum 20 kere a ya basıcak istediginiz bumu böyle birşeyse sanırım yapabilirim,tabi buysa.

vaktinizi almıyacaksa evet istediğim bu ben bir tuşa bastığımda otomatikman fazla sayıda o tuşa basılması , cok bile sevinirim yapabilirseniz piyasa var böyle şeyler ama hepsi trojenli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5