İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACiL İrc Amaçlı domain Adı.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
iRc konusundada kimin daha deneyimli oldugu tartısılır.. Tabiiki domain konusundada kimin daha deneyimli olduguda öyle.. 6 ayda 40 user yapmak herkese kısmet olmaz. Ozellikle'de web kullanmadan.. Bence kimseye kolay kolay kısmet oLmaz.
Ben .biz uzantılı domain tavsiye etmiyorum. Bu kadar basit.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
VaY BüTüN IrCçİlEr BuRdA . SiZi SeRvErİmE BeKlErİm! İrC.CHATveSohbeTMekanİ.com! HaDi 10 UsEriMiz VaR. 2 UsEr GeTiReNe İrCOp BeDaVa!

:)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
VaY BüTüN IrCçİlEr BuRdA . SiZi SeRvErİmE BeKlErİm! İrC.CHATveSohbeTMekanİ.com! HaDi 10 UsEriMiz VaR. 2 UsEr GeTiReNe İrCOp BeDaVa!

:)

cHoK güZZeL yaZMıŞşsIn çETTçi KarDeŞ ;)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IRC bence Web 'ten daha çok emek isteyen bir iş , Web olmadan 'da online user yapılıyor. irc://irc.gencsite.net 500-600 civarı online userımız var. Tabi bundaki en baş neden Kelebek Script.
Konu ile ilgili olarak bence , hiç bir şekilde yola taklit alan adı ile çıkma. Kendin ol , gerekli yerlere reklamını ver . Zaten seviye düzgün olursa istemediğin kadar userın olur.

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.chathause.com
türkler ingilizce biliyor ama gevurlar türkçe bilmiyor. ben pek ilgilenemedim ama eğer istersen sana satarım bu arada 1.500.000 istemem :))

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yA AbİLErrr bÖyyllee NassI yAzIIYosunuZZ OtoMAttik CaPPSs LoCk YaPPan BiR PrOgraM FlaNN Mı VAr?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ELiMdEsİgArAkLaVyEmFoRa.CoM/cHaTtiRiBiToRyUs/ BuNu TaVsİyE EdeEriMmmMm

B

bedrettin

Misafir
Canlisohbet.Org

Askere Gidiyorum Daha Önce 01/01/2004 tarihinde İrc+Web i kapattım

21/02/2004 te askeregidiyorum eğer ilgilenirsen Sana Satabilirim.

İrc: ortalaması 150 user + Web İstatislikleri Günlük Hit Ortalama 3.000 4.000

İlgilenirsen [email protected] adresi ile irtibata geçebilirsin.

D

[DeviL]

Misafir
irc.yuzuk.org ile güzel bir yönetim kurdum arkadaşlar teşekkür ederim domainim şuanda gayet güzel teşekkürler

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba devil Sana SohbetAlemi.com u satıyım
5 milyarcık

D

[DeviL]

Misafir
istanbul senden bırak domain almayı selam almam insanların annelerine hakaret eden kişilerle muhattap olmuyorum seviyene düşemem..

İyi çalışmalar böyle bi mesaj yazmak istemezdim kusura bakmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5