İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Kan Aranıyor

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Acil Kan Aranıyor

Arkadaşlar Bursa,Balıkesirde Acil AB(-) kana ihtiyaç vardır.Bir arkadaşımızın kardeşi 10 yaşında yoğun bakımda kana ihtiyacı var.5. günü yoğun bakımda Karaciğerinde sorun var vede çok zor durumda.Günde 10 ünite kan gerekiyor hayatta kalması için.
60 üniteye yakın bulduk ancak durumunda düzelme olmadığı için daha fazla bulmamız gerekiyor.Çünkü ancak 6 gün daha yeter o kan.Bu facebooktaki saçma sapan ne iydüğü belirsiz mesajlar gibi değil.Gerçekten ciddi bir durum.Bursa ve Balıkesir dışındakilerin yazmasına gerek yok.Bursa,Balıkesirde yakını olan veya oturan varsa lütfen ilgi bekliyoruz...

İletişim için Tıklayınız

dün bir anime forumunda açılmış konu yardımcı olmak amacıyla paylaşıyorum belki biri görüp yardım eder. burdan geçmiş olsun dileklirimizi sunuyuruz allah acil şifalar versin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İşi çok zor gerçekten kurtulur umarım.Bide o kanlar sıcak isteniyor öyle kızılaydan değil anlık alınması gerekiyor.En son umut olarak eski kan kullanılıyor.Bi kişidende 1 ünite çıkıyor.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İşi çok zor gerçekten kurtulur umarım.Bide o kanlar sıcak isteniyor öyle kızılaydan değil anlık alınması gerekiyor.En son umut olarak eski kan kullanılıyor.Bi kişidende 1 ünite çıkıyor.

hakikaten çok zor allah acil şifalar versin allah kimsenin başına vermesin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5