İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil kan lazım. Adana-Mersin-Tarsus tarafındakiler baksın

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
İlkokul çağında küçük bir kardeşimiz şu anda Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde hasta yatmaktadır.

Lösemi hastası olan bu kardeşimize A rh- kan lazımdır.
Doktorlar kan için irtibat bilgileri toplayın lazım olunca kolay ulaşmamız gerek diyor çünkü çok nadir bulunan bir kan grubu ve kan bankasında sıkıntı yaşanmaktadır bu grubu bulmak için.

Bu konuda herkesin duyarlı olmasını istiyorum.
Sitelerinizde bu durumla ilgili duyuru ve ya banner yayınlarsanız bu mesajı okumakla kalmaz binlerce insana mesajı ulaştırabilirsiniz.

mail adresi olarak reklam olmaması amacıyla firma mail adresimi vermeyeceğim bu kan gurubuna sahip olanlar ve ya bulanlar şu adrese iletişim telefon ve adreslerini mail göndersinler lütfen.

mail adresim : [email protected]

----------

İlan benim değil yardımcı olmak maksatlı ekledim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Herkesede kanmayın bazı kan gurupları satılıyor biliyorsunuz.Telefon bilgileri yokmuydu bu ilanın veya güvendiğin birindenmi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5