İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Logo Yaptırılacak (Ücretli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar grafiklerden iyi anlayan bir arkadaşa acilen logo yaptırmam lazım. 2$ paypal ödeme yaparım anında ama dediğim gibi çok acil

www.oyunoynuyoruz.com sitesi için yaptırıyorum. sitede yukarda yazan pol oyun yazan yerin yerine benim logoyu koyacağım acilen yapacaklar arkadaşlar varsa yazsınlar buraya

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadşın paypal hesabı yokmuş anlaşamadıkarkadaşlar anlayan varsa acil bekliyorum

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
57800289750128744146.png

isteğe göre düzenleyebilirim ?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
şu anda bir arkadaşla anlaştık eğer farklı bir gelişme olursa burdan size yazarım yoksa zaten konunun kilitlenmesini isterim sağolun

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Boş vaktim şu an olduğu için ücretsiz yaptım koydum zaten. Farklı bir gelişme olursa yaptırırsınız diğer üyelerimize.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Boş vaktim şu an olduğu için ücretsiz yaptım koydum zaten. Farklı bir gelişme olursa yaptırırsınız diğer üyelerimize.

çok teşekkür ederim sağolun

arkadaşlar DjGlow34 arkadaş işini çok temiz yaptı istediğim şekilde oldu çalışmak isteyen arkadaşlar kesinlikle çalışabilirler konu kilitleyin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi