İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Satılık Blackberry Tourch 9800 + Kutusunda + 500 TL

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Merhaba arkadaşlar ;

İlk sahibi olduğum telefonumu, farklı bir modele geçiş yapacağım için satıyorum blackberry kullanıcıları için ufak çizikleri olan bu telefon kaçmaz.(Çiziklerin olduğu yeri resimde işaretledim başka bir kusuru yoktur.) Telefonda herhangi bir sıkıntı söz konusu değildir. 2500 tl civarında bir fiyata aldım faturasınıda resimlere ekliyeceğim.

• Telefon kılıfı orjinal
  • Kulaklık orjinal
  • Şarj aleti orjinal
  • Kutusunda
  • Bütün belgeler içerisinde
  • istanbul içi elden teslim
  • son fiyat 500 tl

25.03.2013 tarihine kadar garanti geçerliliği vardır. Telefon fiyatı sondur yüzey fotolarını ve gerekli resimleri ekliyorum , gereksiz yazılar yazmadan alıcılar ile görüşebilirim, istanbul içi elden teslim edilebilir.

Son fiyatı 500 TL'dir.

Telefon Resimleri

blackfatura.jpg

black1.jpg

black2.jpg

black3.jpg

black4.jpg

black5.jpg

Bu Konu Multidir

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Canavar gibi telefon, blackberry dendiği zaman en azından bir çok seçenek iphone'yi aşabilecek kadar üstün özelliklere sahip.

Hayırlı satışlar fırat'ım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5