İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Satılık Twitter Hesapları

mirz4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj gönderdim twitterdan. cevabınızı bekliyorum.

bambaring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LÜTFEN KONU KISA ZAMANDA KİLİTLENSİN BU ŞAHIS DOLANDIRICIDIR.

Devlet hükümet aleyhine hesaplar açıp insanları kullanan bir kişidir.

Din ve İnsanlarla alay eden kişidir.

Bir kere ticaret yaptım ücretimi alamadım hesabımı kaptırdım, zaten yakında bir defa polise şikayet edicem, bu kişiden kesinlikle alışveriş yapmayın konu kapatılsın!

TAMAMEN YALANCI VE DOLANDIRICIDIR HESABIMI ALMIŞTI PARAMI VERMEMİŞTİ SİZLERİ DE KANDIRARAK DUYGU SÖMÜRGÜSÜ YAPAR GİBİ KARDEŞİM AYAKLARINA YATIP BANA İNANMIYOR MUSUN DEYİP ÖNCE HESABI ALIYO SONRA FACE VE YA BAŞKA YERDEN HEMEN ENGELLEYİP KAÇIYOR, YEMİN EDERİM Kİ BU KADAR ALÇAK VE ŞEREF YOKSUNU BİRİSİDİR, ASLA VE ASLA TİCARET YAPMAYIN, KENDİSİ ATEYİST VE BİR NUMARALI ÜÇKAĞITÇIDIR BU KİŞİ SADECE PARANIZI ALIR HESABINI VERMEZ!!!!

BOŞ KONUŞMUYORUM BURDA, EĞER CANINIZIN YANMASINI İSTİYORSANIZ HESABI ALIP KÖS KÖS OTURURSUNUZ!!!!

Frhatak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LÜTFEN KONU KISA ZAMANDA KİLİTLENSİN BU ŞAHIS DOLANDIRICIDIR.

Devlet hükümet aleyhine hesaplar açıp insanları kullanan bir kişidir.

Din ve İnsanlarla alay eden kişidir.

Bir kere ticaret yaptım ücretimi alamadım hesabımı kaptırdım, zaten yakında bir defa polise şikayet edicem, bu kişiden kesinlikle alışveriş yapmayın konu kapatılsın!

TAMAMEN YALANCI VE DOLANDIRICIDIR HESABIMI ALMIŞTI PARAMI VERMEMİŞTİ SİZLERİ DE KANDIRARAK DUYGU SÖMÜRGÜSÜ YAPAR GİBİ KARDEŞİM AYAKLARINA YATIP BANA İNANMIYOR MUSUN DEYİP ÖNCE HESABI ALIYO SONRA FACE VE YA BAŞKA YERDEN HEMEN ENGELLEYİP KAÇIYOR, YEMİN EDERİM Kİ BU KADAR ALÇAK VE ŞEREF YOKSUNU BİRİSİDİR, ASLA VE ASLA TİCARET YAPMAYIN, KENDİSİ ATEYİST VE BİR NUMARALI ÜÇKAĞITÇIDIR BU KİŞİ SADECE PARANIZI ALIR HESABINI VERMEZ!!!!

BOŞ KONUŞMUYORUM BURDA, EĞER CANINIZIN YANMASINI İSTİYORSANIZ HESABI ALIP KÖS KÖS OTURURSUNUZ!!!!

Hocam iftira atmadan önce bir kere daha düşünün. Hesaplar bugün satıldı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5