İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Sedo Yardım..!!

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bugun mail geldi herzamanki gibi parayı yolladıklarında banka hesap numaraları ve paypal bilgilerini doğrulama maili ve herşey normal doğruladım ama kabul etmiyor hata olarak.

Error
The country code for this IBAN is incorrect! The IBAN must begin with the country code TR

BİLGİLERİM :

Payment Information

Please complete this form to tell us how you would like to receive payments from us, including Domain Parking earnings and proceeds from domain sales. Please note that we will not be able to process any payments to you until this form has been completed.

We recommend the payment method „bank transfer“ using the SWIFT / BIC and the IBAN-Account number as this payment is free of charge.

Choose payment method: Pay always via wire

Please select the pay-out limit for your parking earnings.

Pay-out limit: 20$

Option 1 : Direct Deposit / Wire Transfer

Account Owner* : Gokhan Kose
IBAN* The IBAN (International Bank Account Number) is a coding system used for accelerated wire transfers within Europe. If you have an IBAN, we can send you your payment up to twice as fast! If your bank is in Europe but you don't yet know your IBAN, please ask your bank.

24020256954
National Bank Code* : 24020256954
Bank Name* : Turkiye is bankasi
SWIFT Code * The SWIFT Code (or "BIC" code) is an 8-11 character alphanumeric code used to send money via wire transfer. If you don't know your SWIFT code, please ask your bank. : ISBKTRIS
ZIP Code / City* : 41100 / izmit
Bank Country* : Turkey

yukarıdakilerde banka doğrulama bilgilerim.

sebeb nedir ?

iyi çalışmalar..

T

TurkWeb

Misafir
Türkiyenin IBAN kodunu yanlış girmişssin yada girmemişssin.

eğer yanlış anlamadıysam:) bankanı arayıp bu kodu alabilirsin

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IBAN numarasi sedo.com cikardi yeni bir olay bankayi aradim öyle bir numara olmadigini söylediler denizbank icin konuşuyorum forumda daha önce konuşuldu.
demekki o numara olmadan ödeme yapamiyorlarmiş :( paypala isteyin başka care kalmadi sedo tr ye ödememe yapmamak icin her yolu deniyor. !

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Eylül itibari ile her hesabın ayrı bir IBAN numarası vardır.
Türkiye için sabit 1 numara yoktur.
Bankanızı arayarak hesap bilgilerinizi verdiğinizde o hesabın IBAN numarasını alabilirsiniz.
DenizBank'ın öyle bir numara yok demesi ilginç.
Çünkü artık Türkiye içi işlemlerde bile IBAN numarası kullanılıyor.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 1 eylülden önce aramiştim müşteri hizmetlerini bir daha ariycam .

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
IBAN* The IBAN (International Bank Account Number) is a coding system used for accelerated wire transfers within Europe. If you have an IBAN, we can send you your payment up to twice as fast! If your bank is in Europe but you don't yet know your IBAN, please ask your bank.

IBAN* IBAN (Uluslararası banka hesap sayısı), kullanılan alaya alan bir sistemdir, hızlandırılan tel, Avrupa'nın içinde transfer ettiği için. Eğer senin, bir IBANin varsa, biz, yukarıya iki kez öyle hızlı sana senin ödemeni yollayabiliriz! Eğer senin bankan, Avrupa'daysa, ama sen, yapmazsın, lakin senin IBANini bilirsin, lütfen senin bankana sorarsın.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şuanda müşteri hizmetelerini aradım sebenizden pazartesi günü iban kodu isteyin dedi.. Bu sedo pazartesiyi beklermi ? ne zman onaylasam olurmu yani

S

samedmz44

Misafir
paranı yemezler ama ödeme zamanını geçerse önümüzdeki ay alırsın paranı...

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw paypalın varsa paypal seç. Pazartesi günüde şubenden alırsın iban numarasını. Pazartesi tekrar banka seçersin. Veya hiç birşey yapma. Pazartesi IBAN numarasını girersin.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani damamda paypal yok bende damam pazartesi ibankodunu giriceğimde yani beni beklermi sedo

geç olmaz dimi ? cunku daha yeni geldi e-mail

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5