İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil ! Sedodan Mail Var !

T

T_Ramirez

Misafir
Majestic' Alıntı:
Şu anda arkadaşa yollanan mailin mahkemeyle uzaktan yakından alakası yoktur.. Bu maili almayanda yoktur 1 kere de olsa alırsınız bu maili.. 1. ay almazsanız 2. ay alırsınız..

Sedo trafiğinizin kaynağını öğrenmek istiyor.. O zaman gıcık olduğumuz kişilere popup açalım hiti illegal olsun ve bu arkadaşı mahkemeye sevk edelim.. Yok böyle mahkeme olayı.. Zaten ödemesi yapılmamış.. Ödemesi yapıldıktan sonra böle bir mail alsa o da en fazla yapılan ödeme geri istenir..

İyi çalışmalar..

sedo'nun parking den elde edilen parayı geri isteyeceğini pek sanmıyorum , zaten istese bile üyelik bilgileriniz fake ve ödemeyide paypal ile aldıysanız sorun yok ama üyelik bilgileri neden fake olsun ki :p

Domain satışında bir sorun cıkarsa ödemeyi geri istiyor diye biliyorum yoksa parking den kazanıpta geri alınan duymadım , isallahda ilk olmayız..

E

erotikbul

Misafir
Ayrıca, felaket olduğunu söyledim, Majestic sağolsun cevap vermiş ama durumuun vaziyeti felaket bence? Ona göre yorum yaptım yani :)
Mahkemeye gönderirler, sözü ve arkasından yaplan yorumlara felaket demek istemiştim ya neyse :)

Yanlış anlaşılma oldu sanırım, bu ay sedo da sorun olmayacak kimsenin.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
T_Ramirez' Alıntı:
sedo'nun parking den elde edilen parayı geri isteyeceğini pek sanmıyorum , zaten istese bile üyelik bilgileriniz fake ve ödemeyide paypal ile aldıysanız sorun yok ama üyelik bilgileri neden fake olsun ki :p

Domain satışında bir sorun cıkarsa ödemeyi geri istiyor diye biliyorum yoksa parking den kazanıpta geri alınan duymadım , isallahda ilk olmayız..
Sedo 1 kez parking den kazanılan parayı gönderdikten sonra geri istedi. Darxis'de istemisti. Ama darxis'in Paypal hesabına baskası istemisti parayı. Fakat o şahsın kim oldugunu bilmiyorum.
Ayrıca ÖTÜKEN işini halletti. Konuyu bosuna uzatmamak gerekiyor bence.

E

erotikbul

Misafir
Hım neyse uzatmaya gerek yok, ama geri istenmesinin sebebi nedir ? Hile felan mı tespit edilmişti ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5