İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Sermaye İhtiyacı Nedeniyle Kısa Süreli Site Ve Domain Satışı

velican

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NOT : skype veya mail yolu ile iletişime geçer iseniz daha hızlı cvp verebiliriz.

skype domainticaret

mail [email protected]

r10 konumuz : burada

Acil sermaye ihtiyacı nedeniyle kısa süreli bir satıştır.

Çok sayıda keyword ve jenerik domainli sitemiz acil sermaye ihtiyacı nedeniyle, sermaye miktarı tedarik edilinceye kadar satılıktır. Satışlar mümkün olduğunca teklif usulü yapılacaktır.

Her site için ayrı konu açmak istemedim. Aşağıda genel bilgi verdim, her domain için görüşme sırasında detay bilgi mümkün olduğunca verilecektir. 2 yıl kadar işlere ara verdiğimiz için sitelerin hitsiz ve kazançsız kabul edilmesini istiyorum, konuşmaya değecek bir hitleri/kazançlarıda yoktur. Siteler domainlerinden dolayı değerlidir. Ayrıca içeriklerinin çoğu özgündür. (Siteye göre detay bilgi görüşme sırasında verilecektir.)

İlgisiz bekleyeceklerine ilgilenebilecek arkadaşların elinde değerlenmesinden memnun olacağım.

Site adresi : Çok sayıda site aşağıda resimler şeklinde verilmiştir, sizde konunuzda domain ismi geçirmez, domain numarası ile bahsederseniz sevinirim.
Sitenin aylık getirisi: Yok veya söylemeye değemeycek kadar düşük
Sitenin açılış tarihi: İçlerinde 2 yıllık 3-4 yıllık siteler bulunmakta.
Günlük hit sayısı: Bilinmiyor , çok az.
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Çoğunluğu 5-6 yaşlarındadır. İçlerinde daha yaşlı olanlarda var.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: Hayır ama 1 ay idare edilebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok, fakat googlede bazıları ilgisizlikten ve bazılarıda tahminimce yanlış seo çalışmasından kaybolmuş durumda, sadece bir tanesinede manuel ceza mesajı gelmişti, siteyi soran arkadaşa detay bilgi verilecek.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yoktur
Yukarıdaki bilgiler genel bilgilendirme amaçlıdır. Aşağıdaki listelerde site sayısı çok fazla olduğu için bu şekilde bilgilendirme yapılmıştır. Özellikle ilgilendikleriniz için detaylı görüşme yaparız.

Satış sebebi: Yaklaşık 2 yıl kadar işlere vakit ayıramadık. Şimdi ise bi e-ticaret projesiyle geri dönüş yapma niyetindeyiz. Sitelerin birçoğu 1-2 yıldır ilgilenilemediğimiz sitelerdir. Yaklaşık 2 yıl kadar işlere vakit ayıramadık. Şimdi ise bi e-ticaret projesiyle geri dönüş yapma niyetindeyiz. Acil sermaye ihtiyacı nedeniyle kısa süreli bir satıştır.

Siteleri hitsiz ve kazançsız kabul edin. Ufak tefek hit ve kazançları olabilir ama söz etmeye değecek düzeyde olacağını sanmam. Siteler özellikle kaliteli keyword domainleri itibariyle değerlidir.

Not: Sitelerin bazıları hedef keywordlarında hiç populer olamamış ilk sayfaya yükselmemiş, bir kısmı hiç seo çalışması yapılamamış, bazılarıda yükselmiş fakat ilgisizlikten yada yanlış seodan sıralama kaybetmiş sitelerdir. Maalesef epeydir ilgi göstermediğimiz için sitelerin geçmişi hakkında çok fazla birşey söyleyemeyebilirim, fakat elimden gelen her türlü bilgiyi vermeye ve yardımcı olmaya çalışacağıma emin olabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki listelerde hiç site kurmaya fırsat bulunamamış domainlerde göreceksiniz.

Tekliflerinizi özelden yada aşağıdaki mail adresimizden iletebilirsiniz. Fakat mutlaka buradanda mail yada özel mesaj gönderildi şeklinde yazmanızı rica ediyoruz.

mail-skype:
maisky.png

Tekliflerinizi hiç çekinmeden yapabilirsiniz, mail yada özel mesaj gönderebilirsiniz. İş yoğunluğumuz nedeniyle tüm mesajlara olmasada makul bulduğumuz mesajlara veya pazarlık edilebilir bulduğumuz mesajlara mutlaka dönüş yapmaya çalışacağız.

Lütfen, satış konusuna satış baltalayıcı mesaj yazmayın, açıklamanın biyerinde bi hatamız veya bi eleştiriniz varsa özelden yazın cevaplayalım ve gerekeni yapalım, teşekkür edelim.
Konu içinde geyik muhabbeti yapılmamasını özellikle rica ediyorum.

Satışla neticelensin - neticelenmesin farketmez, tüm ilgilenen arkadaşlara şimdikten teşekkür eder, hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Oyun Siteleri/ Domainleri

Oyun-Domainleri.png

Yemek, Tarif Siteleri Domainleri

Yemek-Tarif-Domainleri.png

Projelik Keyword Niche vb. Site ve Domainler

Projelik-keyword-niche-isim-Domainleri.png

Resim Site veDomainleri

Resim-Domainleri.png

Sektörel E-Ticaret ilgili Site ve Domainleri

Sektorel-Eticaret-Domainleri.png

Bitki-Hayvan-Akvaryum vb. Domainleri

Bitki-Hayvan-Akvaryum-Domainleri.png

Eğitim Kitap Domainleri

Egitim-Kitap-Domainleri.png

Film Video Belgesel Domainleri

Film-Video-Belgesel-Domainleri.png

Forum Blog Sosyal Ortam ilgili Alanlarda Domainler

Forum-Blog-SosyalOrtam-Domainleri.png

Haber Gazete Domainleri

Haber-Gazete-Domainleri.png

İngilizce Oyun Domainleri

ingilizce-Oyun-Domainleri.png

İngilizce Projelik Keyword Niche Domainler

ingilizce-projelik-keyword-niche-domainler.png

Jenerik ve Kısa Domainler

Jenerik-KISA-Domainler.png

Resmi Kurum Üniversite vb. Domainleri

Resmi-Kurum-Universite-Domainleri.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5