İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Tasarimci Araniyor

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Merhaba

Bir musteri icin word formatindaki makaleleri internette yayinlama alt yapisi yazmistim. Basit bir iskelete oturttum, ancak biraz daha guzel bir tasarim istiyorlar. Logo hazir. Ust menu hakkimizda, servisler gibi bir menu. Sol tarafa kontrol panelinden yaratilan kategorilerin listelendigi bir menu yapilacak. Her ikisi de kurumsal, minimal bir tasarima oturtulacak. Kategori listeleme veritabanindan okunacagi icin text tabanli olmasi lazim, dinamik degisiyor. Siz bana menu1, menu2 seklinde formatlayip verirseniz ben onu dinamige cevirecegim. Genel olarak basit bir semaya ihtiyac var.

Proje finansmani 150 USD'dir. Musterimin yeri Mecidiyekoy'de, bir kere gorusmeye filan gidebilirseniz daha iyi olur. Yoksa e-mail/msn'den iletisimde olur.

Cok acil bir sekilde PM ile ulasirsaniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5