İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil vps aranıyor

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada az önce gördüm.Bu konu yüzünden eksi rep vermişsin.Teşekkür ederim..

L

LifeNIC~

Misafir
Bu arada az önce gördüm.Bu konu yüzünden eksi rep vermişsin.Teşekkür ederim..

Sanmıyorum onun eksi rep olduğunu.
Çünkü üstteki "Onaylıyorum" kutucuğunu seçip verdim rep'i ama neden eksi gördün ki? Kırmızı değilse eksi rep değildir merak etme :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet etkisiz rep var.Yeşil de değil kırmızı da değil.Ama ben - olarak düşünmüştüm.Eğer hatam varsa özür dilerim.

L

LifeNIC~

Misafir
Evet etkisiz rep var.Yeşil de değil kırmızı da değil.Ama ben - olarak düşünmüştüm.Eğer hatam varsa özür dilerim.

Estagfurullah ufak tefek yanlış anlamalar olabilir bunlar için özür dilemek gerekmez ama hala kafamı kurcalayan kimmişim ben? Lütfen 1 PM! :)

L

LifeNIC~

Misafir
Hala PM bekliyorum kim olduğumuzu bildiğini düşünen arkadaşlardan ama yanıt yok. Lütfen işimize ket vurmaya çalışmayın. Ya açıklamanızı yapın yada lütfen hakkımızda bu tarz konular yazmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5