İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım :( Cache Sıfırlanmıyor

ardayuce

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bi aorunumvar şöyleki; tasarım yaparken mesela bir script yükleyip kurulumunu yapıyorum ve bazı konu v.s. eklediğimde bu güncellemeyi göremiyorum tarayıcı olarak google chrome, yandex, ve internet expoler kullanıyorum bu 3. ünde geçmişi siliyorum ancak genede bu güncellemeleri göremiyorum google chrome ve internet ex. te hiç yok aite hata veriyor yandexte ise var ama güncellemeler yok ne yapmalıyım vodafone vınn kullanıyorum onada fabrika ayarı çektim yok yokyok deli olucam artık yardım lütfen :deli

RYstudio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vınn kullanmadım hiç ama bandwith yükünü azaltmak için servis sağlayıcılar düzenli olarak catche alıp oradan yayın yapıyorlar içeriği. Bu anlık olarak talep edilen her url için güncellenmiyor. Örneğin 3 saatte bir güncelliyorlar, internet yükünü hafifletmek için. Sizinle ilgili değil, ispniz ile ilgili olabilir. Müşteri hizmetlerine sorabilirsin

ardayuce

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Vınn kullanmadım hiç ama bandwith yükünü azaltmak için servis sağlayıcılar düzenli olarak catche alıp oradan yayın yapıyorlar içeriği. Bu anlık olarak talep edilen her url için güncellenmiyor. Örneğin 3 saatte bir güncelliyorlar, internet yükünü hafifletmek için. Sizinle ilgili değil, ispniz ile ilgili olabilir. Müşteri hizmetlerine sorabilirsin

çok teşekkürler öncelikle :) ama çözümü buldum :) F5 :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5