İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL YARDIM EDECEK BİR İNSAN :( ARIYORUM

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Bir site Kurdum Ama gelin Görün ki Sıkıntım Var Her zaman olduğu gibi Ya arkadaşlar Mybb Kurdum Her şey Tamam Ama Tek Sıkıntım Bazı Ayarlar Bu konuda bana Yardımcı olabilecek bir Arkadaş Arıyorum Yahu 1 Kişide Çıksın Ben Yardımcı Olurum Desin Yaa.. :(

MSN yazın ekleyim Acil..!

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ohaa "insan arıyorum" yardım etmeyenler hayvan mı

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu insanlık ölümüş anlamında demek istedim ama herkez bukadar tepki göstermiş bu arada oha :) demek bence daha bir başka bişeye giriyor ama demiyorum güzel kardeşim :)

Bu arada Sıkıntım bazı ayarlar ::( Yardımcı olursanız bekliyorum..!

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Yav kardeşim ne gibi bir sıkıntı yaşıyorsun söylede yardımcı olmaya çalışalım.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D Akın abim yardımcı olsan şuanda bu şekilde yardım arıyor olmazdım

Sıkıntım : Öncelikle

1 - Forum Kategorilerinde Sorun Yaşıyorum..!

2 - Küçük bir Seo Ayarı :(

3 - Tema daki Bazı Logo Ayarı ( Açılan konularda ve forumlarda Yanındaki Resim logonun Farklı çıkıyor bunun Düzeltilmesi )

Bu kadar 3 şey sonra gerisini kendim Halledeceğim ama :( Yardım bekliyorum..!

Bu arada Akın Senin İşin yokmu :) sahtekar işim var abi diyon burada bana laf yetiştiriyorsun Seo yu alırken :) benim işim var demiyordum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5