İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL YARDIM PLEASE

onur245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR İNTERNET EXPLOER VE FİREFOXTAN VE DİĞER İNT PROGRAMLARINDAN İNTERNETE BAĞLANIYORUM . ANCAK SAYFA 5 DAKİKA SONRA HERHANGİ BİR SİTEYE GİRİNCE SAYFA BULUNAMIYOR FELAN DİYOR . ACABA BU VİRÜS MÜ YOKSA BAŞKA BİŞEY Mİ . MODEME RESET ATIYORUM YİNE AYNI YİNE AYNI . PROGAMI FLN VAR MI Bİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet bağlantısında problem olabilir yada bilgisayarını virus taramasından geçir.

Technolog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Modemin paneline gir bağlantının sürekliliğini kontrol et. Eğer düzelmesse DNS Sunucularıyla ilgili de olabilir, sağlam, hızlı çalışan dns sunucu adresleri kullanabilirsin veya TRK-DNS AYAR Adlı yazılımı kullanarak sağlam dns adresleri bulabilirsin. Program otomatik bulup sisteme atıyor birşey yapmana gerek kalmıyor.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herhangi bir foruma üye olduğunuzda konu ne kadar acil olursa olsun o forumun kurallarını okumanızda ve özümsemenizde her zaman fayda vardır , IYINET Forumlarında yukarıda yapmış olduğunuz gibi tüm harfleri büyük kullanarak post atmak , konu açmak yasaktır.

Sorunuz çok genel olmuş. Büyük ihtimalle kullanım hatasından kaynaklandığını söyleyebilirim. Bu tür sorunları daha geniş ve öncesinde yani internetiniz varken yapmış olduğunuz işlemleride söylemeniz sorunu çözecek olan arkadaşlara fayda sağlar.

Örnek bir konu oluşturursak ;
Merhaba Arkadaşlar ,
Norton Internet Security kurdum , sonrasında net gelmedi. Ama norton is yide kaldırmak istemiyorum güvenlikten dolayı internet nasıl geri getirebilirim ?

Burada internetinizin önceden olduğunu ve NIS kurduktan sonra internetin aşırı güvenlikten gittiğini gözlemleyebiliyoruz.

Ama sizin yukarıda ki anlatım şekliniz bile konuyu çözülemeyecek hale getiriyor.

onur245

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖNCELİKLE BÖYLE ACİL vb konular açtığım için özür diliyorum.

Sorunumu çözdüm tüm ilgilenen arkadaşlara saygılarımı sunuyorum sorunumu çözdüm . Sorunun çözümü ise panda antivirüs sistemini silmek oldu : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5