İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardim Shell

asded

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a ARkadaşlar

BENİM Bİ SERVERİM VAR DÜN BİR DOMAİNDEN SHELL DEDİKLERİ SCRİPTİ ATMİŞLAR.. VE BÜTÜN BULUNAN SİTELERE İNDEX BASA BİLİYORLAR BEN BUNU NASİL ENGELİYE BİLİRİM SUNUCU WİNDOWS BU ARADA ARKADAŞLAR YARDİMLARİNİZ BEKLİYORUM SAĞOLUN ŞİMDİDEN

DeltaTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
.asp uzantılı bir shell atmışlardır . cpanelde virüs taraması yapılıyor windowsta yapılıyormu bilmiyorum ama yapılırsa taratın çıkar ortaya.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sheller asp/asp.net/php/perl şeklinde hepsi mevcut %100 korunmak çok mümkün olmasada büyük oranda önüne geçebilirsiniz.
windows serverınızda antivirus yazılımı bulundurmanız %80 koruma sağlar.Diğer kalan %20 ise sistem ayarlamanız ile ilgilidir. clamav kurabilirsiniz yada avg business sürümü v.b .

buyukweb.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba safe mod off olduğu için tüm sitelere erişim yapabiliyorlar, safe mod u on yapınız daha sonra hiç bir problem olmayacaktır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
basılan linkleri bize iletirseniz, bu işi yapanları mimlememiz mümkün olabilir.

asded

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sağolun anti virüs yok serverde öne bilceğiniz ve windows2003 uyumlu bildiğiniz antivirüs nelerdir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5